Телевизор, LG 32LQ630B6LA, 32" LED HD TV, 1366x768, DVB-T2/C/S2, webOS Smart, Virtual surround Plus, Dolby Audio, WiFi, Active HDR, HDMI, Airplay2, CI, LAN, USB, Bluetooth, Two Pole Stand, Black
Цена
с ДДС
В Наличност
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Лесно управление само с вашия глас.
С HDR10 Pro нивото на яркост се регулира, за да подобри цвета и яснотата във всяко изображение.
Гледайте в захлас колко реалистично изглежда вашето съдържание.
Размер на екрана, inch32" (81.28 cm)
Вид на екранаFlat, alpha 5 AI Processor Gen5
ТехнологияLED
Резолюция1366x768
Smart функцияwebOS Smart TV
Smart асистентNetflix compatibility, Amazon compatibility
Честота, Hz60Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио10W, 2.0 ch, Virtual surround Plus, Dolby Audio
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване2 HDMI, USB, CI Slot, ARC (Audio Return Channel), Digital audio out (optical)
Енергиен класE
Консумация, kWh/1000h26 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm73.6 x 18.0 x 46.4 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm200 x 200 mm
ДругиAirplay2
Приложениеза бизнеса
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch32
ТехнологияLED
Резолюция1366x768
Smart функцияДа
Честота, Hz60
МрежаДа
BluetoothДа
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h26
Енергиен класE
ПодкатегорияТелевизори 32"
ЦвятBlack
Приложениеза бизнеса
Тегло5.95кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)32
РезолюцияHD (1366x768)
Smart TVДа
Честота на опресняване (Hz)50
HDMI портове (count)2
Операционна системаwebOS
HDR поддръжкаActive HDR
Wi-FiДа
BluetoothДа
USB портове (count)1
Енергиен класF
VESA монтаж100x100
Тегло5.95кг
LG 32LQ630B6LA 32" LED HD Smart телевизор
Ключови Предимства
  • Active HDR — Подобрен контраст и цветове за по-реалистична картина.
  • Dolby Audio и Virtual Surround Plus — Имерсивен звук, който изпълва стаята.
  • AirPlay 2 — Стриймвайте съдържание директно от вашите Apple устройства.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана32"