Монитор, LG 27U731SA-W, 27" IPS Smart webOS23, 5ms, 1000:1, 350cd/m, FHD 3840 x 2160, ThinQ, DCI-P3 90%, HDR 10, HDMI, USB Type-C , Bluetooth, Speacers 5W x 2, Tilt, White
Цена
с ДДС
В Наличност
  • : 27U731SA-W
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Smart OSSmart webOS
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Разстояние м/у точките, mm0.1554 x 0.1554 mm
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Яркост, cd/m2350cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контраст1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияStandard
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display port-
Последователно свързване-
VGA-
USB-CUSB Type-C
USB хъб2 USB
НаклонTilt
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h26 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.2 x 20.8 x 45.2 cm
ЦвятWhite
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch27
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Smart OSДа
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms5
Честота на опресняване, Hz60
Яркост, cd/m2350
Тип синхронизацияStandard
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portНе
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CДа
USB хъбДа
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеНе
Вертикално завъртанеНе
Регулиране на височинаНе
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 27"
ЦвятWhite
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h26
Тегло8.05кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване (Hz)60
Време за реакция (ms)5 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
СвързаностHDMI
СвързаностUSB-C
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
USB хъбНе
Тегло8.05кг
LG 27U731SA-W 27" 4K IPS Smart монитор с webOS23
Насладете се на невероятна 4K UHD яснота на този 27-инчов IPS панел с 90% покритие на DCI-P3 и поддръжка на HDR10. Интегрираната smart платформа webOS23 ви позволява да стриймвате съдържание без компютър, а вградените 5W x 2 говорители осигуряват потапящ звук. Идеален за домашна работа, развлечение и творческа работа.
Ключови Предимства
  • 4K UHD резолюция — Рязка детайлност с 3840x2160 пиксела, четири пъти повече от Full HD.
  • Вградени говорители — Двойни 5W говорители осигуряват богат звук без външни тонколони.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран27 инча
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване60 Hz
Време за реакция5 ms
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
СвързаностHDMI, USB-C
Вградени говорителиДа (5W x 2)