Монитор, LG 27U730A-B, 27" UltraFine UHD, IPS 4K , 5ms, 1000:1, 300cd/m2, 3840 x 2160, DCI-P3 90%, HDR 10, HDMI, USB-C, PD- 90 W, DisplayPort, Reader mode, Dynamic Action Sync, Tilt, Height (Range), Swivel, Speacers 2x5W, LG Switch, Black
Цена
с ДДС
В Наличност
  • : 27U730A-B
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
USB-C поддържа едновременно дисплей, пренос на данни и 90W зареждане на устройства, като осигурява безпроблемна поддръжка на лаптопи чрез един кабел.
Начинаещите и професионалистите обикновено разполагат с много оборудване.
Свържете различните си устройства заедно и постигнете ефективност на работата.
То прави всяка сцена по-богата, с по-голяма дълбочина и детайлност.
Приложението LG Switch оптимизира монитора ви както за работа, така и за личен живот.
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Smart OS-
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Разстояние м/у точките, mm0.1554 x 0.1554 mm
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Яркост, cd/m2300cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контраст1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияStandard
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-CUSB Type-C
USB хъб2 USB
Наклон-5° ~ 21°
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина150 mm
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h26 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.3 x 25.2 x 53.9 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch27
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms5
Честота на опресняване, Hz60
Яркост, cd/m2300
Тип синхронизацияStandard
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
Последователно свързванеДа
DVIНе
USB-CДа
USB хъбДа
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Вертикално завъртанеНе
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 27"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h26
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване (Hz)60
Време за реакция (ms)5
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncБез
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB-C
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбНе
LG 27U730A-B 27" UltraFine UHD 4K IPS монитор
Изживейте невероятна 4K UHD яснота с LG 27U730A-B, проектиран за професионалисти и творци. С 90% DCI-P3 цветова гама и HDR10 поддръжка, получавате ярки и точни цветове за обработка на снимки, дизайн и създаване на съдържание. USB-C портът с 90W захранване зарежда лаптопа ви, докато предава данни и видео с един единствен кабел.
Ключови Предимства
  • Вградени високоговорители — 2x5W високоговорители осигуряват ясен звук за видеоразговори и мултимедия.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран27"
Резолюция3840 x 2160 (4K UHD)
Честота на опресняване60 Hz
Време за реакция5 ms
Яркост300 cd/m²
Цветова гамаDCI-P3 90%
HDR поддръжкаHDR10
СвързаностHDMI, DisplayPort, USB-C (с 90W захранване)
VESA монтаж100 x 100 mm