Лаптоп, Acer Nitro Lite 16, NL16-71G-751G, Intel Core i7-13620H (10C/16T, up to 4.90GHz, 24 MB), 16" WUXGA (1920x1200)IPS, 165Hz, 16GB DDR5(2x8), 512GB PCIe NVMe SSD, GeForce RTX 3050 6GB GDDR6, Wi-Fi 6,BT 5.1, 2M FHD Cam, KB Backlight, No OS, Black
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
СерияNitro
СофтуерNo OS
Процесор, серияIntel Core i7
ПроцесорIntel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache
Памет, GB16GB (8GB on board + 8GB)
Памет, слотовеup to 24GB, 1 soDIMM slot
Памет, типDDR5
Твърд диск, типSSD
Твърд диск, GB512 GB PCIe Gen4 NVMe
Дисплей, inch16.0" (40.64 cm), 300 nits
Сензорен дисплей-
IPS матрицаIPS
Дисплей, резолюция1920x1200
Честота на опресняване, Hz165Hz
Дисплей, типAnti-Glare
Видео карта, типЕxternal
Видео карта, моделNVIDIA GeForce RTX 3050
Видео карта, GB6GB GDDR6
Оптично устройство-
ЗвукTwo built-in stereo speakers, dual built-in microphones
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/acR2+ax)
BluetoothBluetooth 5.1
4G/LTE-
M.2 слот-
USB порт1 USB 3.2 Type-C Gen 2, 2 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging))
HDMI портHDMI
Display порт-
Ethernet (RJ-45) портRJ-45
Сериен (RS-232) порт-
Разширителен порт-
Аудио портове3.5 mm speaker/headphone/line-out
VGA конектор-
Докинг конектор-
Четец за карти-
Четец на пръстов отпечатък-
Web камера, MPFHD Webcam
Клавиатура, типBacklit Keyboard
КирилизацияБез кирилизация на клавиатурата
СигурностKensington Lock
Windows OS-
Батерия, cell100W power adapter
Размери (Ш, Д, В), cm36.2 x 24.8 x 2.3 cm
ЦвятBlack
Покритие на корпусаPlastic
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
СерияNitro
Дисплей, inch16
Дисплей, резолюция1920x1200
Дисплей, типAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Процесор, серияIntel Core i7
Памет, GB16
Твърд диск, GB512
Памет, типDDR5
Твърд диск, типSSD
Видео карта, типЕxternal
Оптично устройствоНе
4G/LTEНе
BluetoothДа
СофтуерNo OS
M.2 слотНе
USB порт3
HDMI портДа
Display портНе
Сериен (RS-232) портНе
VGA конекторНе
Докинг конекторНе
Четец за картиНе
Четец на пръстов отпечатъкНе
Web камера, MPДа
Windows OSНе
Батерия, cell4
IPS матрицаДа
Видео карта, GB6
ЦвятBlack
Честота на опресняване, Hz165
Покритие на корпусаPlastic
Ethernet (RJ-45) портДа
Приложениеза забавление и игри
Тегло1.95кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)16
Резолюция на дисплея1920x1200 (WUXGA)
Оперативна памет (GB)16
Тип на съхранениетоNVMe SSD
Операционна системаБез ОС
Честота на опресняване (Hz)165
Тип на дисплеяIPS
Сензорен екранНе
Тегло (kg)2.6 кг
Живот на батерията (h)7 ч
ЦвятЧерен
ПредназначениеГеймърски
Wi-Fi стандартWi-Fi 6
Подсветена клавиатураДа
Тегло1.95кг
Acer Nitro Lite 16 (NL16-71G-751G) – Игрив лаптоп с Intel Core i7, RTX 3050, 16" WUXGA 165Hz
Потопете се в игрите и творческите си проекти с Acer Nitro Lite 16. Благодарение на процесор Intel Core i7 от 13-то поколение и графичен ускорител NVIDIA GeForce RTX 3050, този лаптоп предлага гладка производителност и впечатляваща визия на 16-инчовия WUXGA 165Hz дисплей.
Ключови Предимства
  • Мощен процесор – Intel Core i7-13620H с до 4.9GHz за тежки задачи.
  • Бърз 165Hz дисплей – WUXGA IPS панел с гладко движение и ярки цветове.
  • Достатъчно памет и съхранение – 16GB DDR5 RAM и 512GB NVMe SSD за бързо зареждане.
  • Съвременна свързаност – Wi-Fi 6 и Bluetooth 5.1 за бързи безжични скорости.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
ПроцесорIntel Core i7-13620H (10C/16T, до 4.90GHz, 24 MB)
ГрафикаNVIDIA GeForce RTX 3050 6GB GDDR6
Дисплей16" WUXGA (1920x1200) IPS, 165Hz