- TP-Link

Цена
€23 00 / 44 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сензор | Движение |
| Тип сензор | Врата/Прозорец |
| Тип сензор | Температура и влажност |
| Тип сензор | Теч на вода |
| Тип сензор | Дим |
| Тип сензор | Газ/CO |
| Тип сензор | Качество на въздуха |
| Тип сензор | Светлина |
| Тип сензор | Вибрация |
| Свързаност | 868 MHz |
| Захранване | USB |
| Изисква хъб | Не |
| Съвместима платформа | Google Home |
| Съвместима платформа | Amazon Alexa |
| IP клас на защита | IP20 |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Звукова аларма | Да |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.30кг |
Интелигентен хъб TP-Link Tapo H110, Smart IR & IoT хъб
Централизирайте управлението на всички умни устройства Tapo с интелигентния хъб TP-Link Tapo H110. Той свързва IR управлявани устройства и IoT сензори чрез специална 868 MHz мрежа, осигурявайки лесна автоматизация и отдалечен достъп чрез приложението Tapo.
Ключови Предимства
- Централизирано управление — Контролирайте всички съвместими сензори и IR устройства от едно приложение, без да натоварвате Wi-Fi мрежата.
- Гласово управление — Съвместим с Amazon Alexa и Google Home за управление с гласови команди.
- Стабилна 868 MHz връзка — Специална честота осигурява нисък шум и по-голям обхват за сензорите.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Свързаност | 868 MHz |
| Захранване | USB |
| Изисква хъб | Не (самият той е хъб) |
| Съвместима платформа | Amazon Alexa, Google Home |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- TP-Link Tapo H110 хъб
- USB захранващ адаптер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















