  • : DM12-PRO-R-BK
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Darkflash
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 800-1600 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
REVERSE BLADE: Да
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Hydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 48.32 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.75 mmH2O
НИВО НА ШУМ: 27.36 dBA
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 30000
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Черен
ДРУГИ: Up to 20 different ARGB effectHigh fan speed with lower noise
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710343797715
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Darkflash
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
REVERSE BLADE: Да
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Hydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 48.32 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.75 mmH2O
НИВО НА ШУМ: 27.36 dBA
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 30000
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710343797715
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)800 RPM
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)800 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ЦВЯТЧерен
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК48.32 CFM / 82.1 m3/h
КОНЕКТОР4 pin PWM
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
ДРУГИHigh fan speed with lower noise
ДРУГИUp to 20 different ARGB effect
КОНЕКТОР4 pin PWM
ЦВЯТЧерен
RGBДа
RGBДа
Тегло0.18кг
Darkflash DM12 Pro Reverse A-RGB Вентилатор: Виж Блестящия Ефект, Усети Върховата Производителност
Ключови Предимства за Вас:
Технически Спецификации:
  • Размер: 120mm x 120mm x 25mm
  • Скорост: 800 ~ 1500 RPM ±10%
  • Статично налягане: 1.78 mmH₂O (Макс.)
  • Ниво на шум: ≤ 25.8 dBA
  • Конектор: 5V 3-Pin A-RGB / 4-Pin PWM