КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PF500X-HD0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 500 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS BRONZECybenetics BronzeCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 88%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 6Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412743804
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
ЕФЕКТИВНОСТ: 88%
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412743804
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК500 W
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИSATA x 6
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 1
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 2
КОНЕКТОРИMolex x 2
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ40K HRS MTBF LONG-LIFE FAN
ДРУГИProtections: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, SIP
ДРУГИRELIABLE TOPOLOGY
ДРУГИTAIWANESE + JAPANESE PREMIUM CAPACITORS
ЕФЕКТИВНОСТ88%
Сертификати80PLUS BRONZE
СертификатиCE
СертификатиCybenetics Bronze
Тегло1.77кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)500
МодулностНемодулно
PCIe захранващи конектори2x 6+2-pin
Размер на вентилатора120
SATA конектори (count)4
EPS/CPU конектори1x 4+4-pin
Zero RPM режимНе
Дължина (mm)140
ЦвятЧерен
Тегло1.77кг
DeepCool PF500X 500W 80 Plus Bronze захранване
Надеждно и ефективно, захранването DeepCool PF500X доставя 500W стабилна мощност със сертификат 80 Plus Bronze, осигурявайки по-ниска консумация на енергия и намалено отделяне на топлина. Тихият 120mm вентилатор поддържа системата ви хладна при всякакво натоварване.
Ключови Предимства
  • Стабилно и безопасно — Множество защити (OVP, UVP, SCP, OPP) предпазват ценните ви компоненти.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност500 W
МодулностНемодулно
Размер на вентилатора120 mm
SATA конектори4
EPS/CPU конектори1x 4+4-pin
Zero RPM режимНе
Дължина140 mm