Gembird инвертор за автомобил Car power inverter - EG-PWC300-01 - 300W, USB-A
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gembird
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EG-PWC300-01
ТИП: Инвертор за захранване за автомобил
ИНТЕРФЕЙС: 10-16 V DC (accumulator directly)
ПОРТОВЕ: Schuko x 1USB-A x 1
Х-КА 1: Output: 230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz), modified sine wavePower output: 300 W continuous power (peak power 600 W)
Х-КА 2: Single socket 300 W car power inverter
Х-КА 3: Allows to connect any AC powered electronics (max. 300 W), like notebooks, chargers of mobile phones/cameras, electrical tools etc.
Х-КА 4: Automatic overheat-, overload- and short-circuit protection
Х-КА 5: Loading and thermostatically controlled cooling fan ensure a stable power supply
Х-КА 6: LED status indicator
Х-КА 7: Replaceable fuse
РАЗМЕРИ: 150 x 120 x 60 mm
ЦВЯТ: Сив
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8716309119429
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gembird
ПОРТОВЕ: Schuko x 1USB-A x 1
Х-КА 6: LED status indicator
Х-КА 7: Replaceable fuse
РАЗМЕРИ: 150 x 120 x 60 mm
ЦВЯТ: Сив
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8716309119429
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТИПИнвертор за захранване за автомобил
ПОРТОВЕSchuko x 1
ПОРТОВЕUSB-A x 1
Х-КА 1Output: 230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz), modified sine wave
Х-КА 1Power output: 300 W continuous power (peak power 600 W)
ЦВЯТСив
РАЗМЕРИ150 x 120 x 60 mm
Тегло1.06кг
АтрибутСтойност
Напрежение12V
Капацитет (Ah)0
Студен пусков ток (A)0
ТехнологияЛитиево-йонен
ПолярностЛяв (+)
Дължина (mm)0
Ширина (mm)0
Тегло (kg)0
Тип клемиСтандартни
Безотказна поддръжкаДа
ПриложениеАвтомобил
Тегло1.06кг
Gembird инвертор за автомобил EG-PWC300-01 – 300W, USB-A
Превърнете 12V постояннотоковото напрежение на вашия автомобил в 230V променлив ток с Gembird EG-PWC300-01. Този компактен инвертор осигурява 300W непрекъсната мощност – идеален за зареждане на лаптопи, таблети или захранване на дребни уреди по време на път. Вграденият USB-A порт позволява едновременно зареждане на смартфон и други USB устройства.
Ключови Предимства
  • 300W Непрекъсната Мощност – Надеждно захранване за лаптопи, камери, игрови конзоли и други.
  • Компактен и Преносим – Лек дизайн, който лесно се побира в кола, каравана или лодка.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Входно напрежение12V DC
Изходно напрежение230V AC
Непрекъсната мощност300W
Пикова мощност600W
Изходна форма на вълнатаМодифициран синус
USB изход5V / 2.1A (USB-A)