  • : 210-BRFL-14
  • : Адаптери
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Външен цвятЧерен
ИнтерфейсUSB тип C
ПортовеEthernet
DisplayPort
HDMI
Thunderbolt
USB 3.2
Pack Length (mm)210 mm
Номинално тегло0.579 кг
Pack Width (mm)150 mm
Включени аксесоариЗахранващ адаптер
Документация
Pack Height (mm)60 mm
HDMI1 (HDMI (Type A))
Thunderbolt 42 (USB Type C)
Включени кабелиPower Cord
LAN1 (RJ-45)
USB 3.2 Gen 22 (USB 3.2 (type C)); 4 (USB 3.2 (type A))
DisplayPort2
EAN Code5397184961797
Тегло1.80кг
Dock Dell Pro Thunderbolt 4 Smart Dock SD25TB4: Вашето Ultimate Работно Място с Един Кабел
Ключови Предимства за Вашия Работен Процес:
  • Максимално Увеличение на Екрана: Управлявайте до три външни монитора едновременно с впечатляваща 4K 60Hz яснота. Идеално за мултитаскинг между електронни таблици, дизайнерски проекти и видеоразговори.
  • Зареждане на Лаптоп и Устройства: Доставя до 130W зарядна мощност за вашия Dell лаптоп (96W за други марки), поддържайки го зареден по време на работа. Заряждайте и телефона си през USB портовете.
Технически Спецификации:
  • Видео Порти: 2x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.1
  • Thunderbolt 4: 2x Порта (Връзка с лаптоп + допълнителен порт)
  • USB Порти: 4x USB-A, 2x USB-C
  • Мрежа: 2.5 Gigabit Ethernet (2.5GbE) RJ45
  • Захранване (Power Delivery): До 130W за Dell системи, 96W за други системи