КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EFSOLAR28W-P-S-TY-4-EU
ТИП: Портативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: 28 W
ДВУЛИЦЕВ: Не
ЕФЕКТИВНОСТ: 25%
ТЕХНОЛОГИЯ: N-Type TOPCon monocrystalline silicon
КОНЕКТОР: Type-CUSB-A
СТЕПЕН НА ЗАЩИТА: IP68
РАЗМЕРИ: 291 x 177 x 18.6 mm
РАЗМЕРИ (СГЪНАТ): 291 x 664 x 2 mm
ТЕГЛО: 0.6 kg
ДРУГИ: USB-C Output: 5V = 3A / 9V = 2.2A / 12V = 1.67A, 20W MaxUSB-A Output: 5V = 3A / 9V = 2A / 12V = 1.5A, 18W MaxDual-Port Fast Charging – 50 min to 80% (3,400mAh battery)Includes 4 Carabiners
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251656832
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ecoflow
ТИП: Портативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: 28 W
ДВУЛИЦЕВ: Не
ЕФЕКТИВНОСТ: 25%
КОНЕКТОР: Type-CUSB-A
СТЕПЕН НА ЗАЩИТА: IP68
РАЗМЕРИ: 291 x 177 x 18.6 mm
ТЕГЛО: 0.6 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251656832
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТИППортативен
ТИППортативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ28 W
ДВУЛИЦЕВНе
ЕФЕКТИВНОСТ25%
КОНЕКТОРType-C
КОНЕКТОРUSB-A
РАЗМЕРИ291 x 177 x 18.6 mm
РАЗМЕРИ291 x 177 x 18.6 mm
ДРУГИDual-Port Fast Charging – 50 min to 80% (3,400mAh battery)
ДРУГИIncludes 4 Carabiners
ДРУГИUSB-A Output: 5V = 3A / 9V = 2A / 12V = 1.5A, 18W Max
ДРУГИUSB-C Output: 5V = 3A / 9V = 2.2A / 12V = 1.67A, 20W Max
ДРУГИIncludes 4 Carabiners
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ28 W
ДВУЛИЦЕВНе
ЕФЕКТИВНОСТ25%
КОНЕКТОРType-C
КОНЕКТОРUSB-A
Тегло0.84кг
EcoFlow Портативен Соларен Панел 28W | Вашият Източник на Енергия, Навсякъде
Уморени ли сте устройствата ви да се изчерпват, когато сте далеч от контакт? Освободете силата на слънцето с портативния соларен панел EcoFlow 28W. Този лек и сгъваем панел е вашият идеален спътник за приключения, готовност за извънредни ситуации и всекидневна свобода, превръщайки слънчевата светлина в надежден източник на енергия за вашите EcoFlow power станции и други USB устройства.
Основни Предимства:
  • Бързо и Ефективно Зареждане: С висока ефективност на преобразуване до 21-23%, този 28W панел улавя повече слънчева енергия и зарежда вашата power станция по-бързо от стандартните панели, така че да се върнете към приключението си по-скоро.
Технически Спецификации:
  • Максимална Мощност: 28W
  • Тип Клетки: Високоефективни монокристални силициеви
  • Конектор: EcoFlow DC Изход (IP68); Интегриран USB-A Изход
  • Размери (Сгънат): Прибл. 295 x 195 x 20 mm
  • Тегло: Прибл. 1.1 kg