Монитор, LG 34G630A-B, 34", UltraGear 21:9 Curved, VA, 1ms MBR, 5ms, WQHD (3440x1440), 240Hz, HDR 400, 4000:1, 300cd/m2, DCI-P3 95%, Free-sync, NVIDIA G-SYNC Compatible, VRR, USB, USB-C, HDMI, DP, Speakers 5Wx2, PIP, PBP, Height, Swivel, Tilt, Black
Цена
с ДДС
В Наличност
  • : 34G630A-B
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
За да осигури честота на опресняване от 240Hz за плавни, кристално чисти визуализации, като същевременно се минимизира размазването при движение.
Гмурнете се в по-завладяващ геймплей с всеки кадър.
Размер на екрана, inch34" (86.36 cm)
Вид на екранаCurved 1500R
Широкоекранен21:9
ТехнологияLED
Smart OS-
Тип на матрицатаVA
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3440x1440
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz240Hz
Яркост, cd/m2300cd/m2
Статичен контраст4 000:1
Динамичен контраст4 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияAMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб-
Наклон-5° ~ 20°
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина120 mm
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h32 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm80.9 x 24.9 x 47.0 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch34
Вид на екранаCurved
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаVA
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция3440x1440
Време за реакция, ms5
Честота на опресняване, Hz240
Яркост, cd/m2300
Тип синхронизацияFreeSync
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CНе
USB хъбНе
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Вертикално завъртанеНе
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 34"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h32
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)34
Резолюция3440x1440 (UWQHD)
Честота на опресняване (Hz)240
Време за реакция (ms)5ms
Съотношение на страните21:9
ИзвитДа
HDR поддръжкаHDR400
Adaptive SyncFreeSync
Adaptive SyncG-Sync Compatible
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
LG 34G630A-B 34" UltraGear Извит Гейминг Монитор – 240Hz WQHD HDR400
Потопете се в екшъна с LG 34G630A-B – 34-инчов извит VA монитор с невероятна WQHD резолюция и ултра-гладка 240Hz честота на опресняване. Независимо дали сте в състезателен мач или изследвате отворени светове, този монитор осигурява плавна визия и живи цветове благодарение на HDR400 и 95% DCI-P3 цветова гама.
Ключови Предимства
  • 240Hz и 1ms MBR — Без разкъсвания и замъгляване за конкурентно предимство.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана34"
РезолюцияWQHD (3440x1440)
Честота на опресняване240Hz
Време за реакция5ms (GTG) / 1ms MBR
ИзвитДа (1500R)
HDR поддръжкаHDR400
Адаптивна синхронизацияFreeSync / G-Sync Съвместим / VRR
СвързаностHDMI, DisplayPort, USB-C, USB хъб (2x USB-A)
VESA монтаж100x100mm