- LEDVANCE

Цена
€1 93 / 3 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Източник на светлина | Луминесцентна |
| Мощност (W) | 20 W |
| Захранване | Мрежа (220-240V) |
| С димер | Не |
| Сензорно управление | Не |
| Смарт / Управление чрез приложение | Не |
| Безжично зареждане | Не |
| Материал | Пластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE ST151 EMF 20XBLI2 Стартер за луминесцентни лампи
Осигурете надеждно запалване и стабилна работа на вашите 20W луминесцентни лампи с помощта на стартера LEDVANCE ST151 EMF 20XBLI2. С вграден EMI филтър, той намалява електромагнитните смущения за по-чиста работа и удължен живот на лампата.
Ключови Предимства
- Надеждно запалване – Глоу стартерът осигурява постоянно запалване дори при ниски температури.
- EMI филтър – Вграденият филтър минимизира електрическия шум, предпазвайки чувствителната електроника.
- Дълъг живот – Устойчивата конструкция осигурява хиляди запалвания.
- Лесен монтаж – Директна подмяна на стандартни стартери.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Стартер за луминесцентна лампа |
| Модел | ST151 EMF 20XBLI2 |
| Мощност на лампата | 20 W |
| Напрежение | 220-240 V |
| Честота | 50/60 Hz |
| EMI филтър | Да |
| Материал | Пластмаса |
Какво има в кутията
- 1 x LEDVANCE ST151 EMF 20XBLI2 Стартер
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




