- LEDVANCE

Цена
€10 10 / 19 75 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E14 |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Цветност на светлината | RGB |
| Мощност (W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 470lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| С димер | Да |
| Съвместима платформа | Google Home, Amazon Alexa |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| Напрежение | 220-240V |
| Дълготрайност (h) | 15000 h |
| Енергиен клас | A+ |
| Изисква хъб | Не |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE SMART CLB40 5W RGB E14 WiFi INTELLIGENTNA KRUCHKA
Preobrazete doma si s LEDVANCE SMART CLB40 RGB kruška. Tazi 5W WiFi kruška s 470 lumena i yarkvi RGB cveta vi pozvolqva da sazdadete idealnata atmosfera za vseki sluchai. Upravlyavaite ya bez usilie chrez prilozhenieto LEDVANCE SMART+ ili s glasovi komandi na Google Home ili Amazon Alexa.
Kluchovi Predimstva
- Inteligentno Upravlenie — Reguliraite yarkostta, cveta i graficite ot vsyaka tocka chrez vashiya smartphone.
- Glasovo Integrirane — Săvmes tima s Google Home i Amazon Alexa za upravlenie bez săshteshtvane.
- Energiyna Efectivnost — Izpolzva samo 5W, garantirkyiki 470lm izlizanes, bez da se narishi yarkostta.
Tehnicheski Specifikatsii
| Spec | Stoinost |
|---|---|
| Tipą cokal | E14 |
| Svărzanost | Wi-Fi |
| TSvetnost na svetlinata | RGB |
| Moshtnost (W) | 5 |
| Svettlnen potok (lm) | 470 |
| Naprezhenie | 220-240V |
| Săvmes tima platforma | Google Home, Amazon Alexa |
| Iskva hăb | Ne |
Kakvo ima v kutiata
- 1 x LEDVANCE SMART CLB40 RGB kruška
- Bărz vodič za upotreba
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





