- LEDVANCE

Цена
€12 74 / 24 92 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | GU10 |
| Мощност (W) | 9.5W |
| Светлинен поток (lm) | 630 lm |
| Цветна температура | 2700K Топло бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Спот (PAR16) |
| С димер | Да |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A+ |
| Експлоатационен живот (h) | 25 000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 36° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 90 Ra |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LED лампа LEDVANCE PARATHOM DIM PAR16 80 9,5W/927 GU10
Подобрете осветлението си с LEDVANCE PARATHOM DIM PAR16 80 — димираем LED спот, който съчетава енергийна ефективност с високо качество на светлината. Идеален за акцентно осветление в търговски обекти, хотели или домове, той осигурява топла бяла светлина с отлично цветопредаване.
Ключови Предимства
- Димираем — Регулирайте яркостта, за да създадете перфектната атмосфера.
- Отлично цветопредаване (CRI 90) — Предметите изглеждат естествени и живи, идеални за подчертаване на произведения на изкуството или стоки.
- Енергийно ефективен — Консумира само 9,5W, като осигурява висок светлинен поток, намалявайки разходите за електроенергия.
- Дълъг живот — До 25 000 часа безпроблемна работа, намалявайки честотата на смяна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | GU10 |
| Мощност | 9,5W |
| Светлинен поток | 630 lm |
| Цветна температура | 2700K (Топло бяло) |
| Цветопредаване (CRI) | 90 Ra |
| Ъгъл на разсейване | 36° |
| Напрежение | 220-240 V |
| С димер | Да |
| Форма на крушката | PAR16 |
| Експлоатационен живот | 25 000 h |
| Енергиен клас | A+ |
Какво има в кутията
- 1 x LED лампа
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





