- LEDVANCE

Цена
€29 92 / 58 52 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност (W) | 4 |
| Светлинен поток (lm) | 200 lm |
| Цветна температура | 1800K Екстра топло бяло |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | A160 |
| С димер | Да |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A |
| Експлоатационен живот (h) | 15000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 360° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 Ra |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE Vintage 1906 LED димируема лампа – A160 опушено стъкло, E27
Внесете елегантност от отминалите времена в дома си с LEDVANCE Vintage 1906 LED лампа. Опушеното стъкло и диамантената форма A160 създават носталгична атмосфера, а топлата димируема светлина ви позволява да настроите идеалното настроение. Енергийно ефективната 4W LED технология замества конвенционалните крушки с дълготрайна работа.
Ключови Предимства
- Винтидж дизайн – Опушено стъкло и класическа форма A160 придават ретро нотка на всяко помещение.
- Димируема – Регулирайте яркостта плавно, за да създадете желаната атмосфера.
- Енергийно ефективна – Само 4W консумация намалява разходите за електроенергия, без да компрометира качеството на светлината.
- Дълъг живот – LED технологията осигурява до 15 000 часа надеждна светлина.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност | 4W |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | A160 |
| Димируема | Да |
Какво има в кутията
- 1 x LEDVANCE Vintage 1906 LED лампа
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






