- LEDVANCE

Цена
€37 09 / 72 54 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност (W) | 26-42 |
| Изходно напрежение | 24V DC |
| Входно напрежение | 220-240V AC |
| Изходен ток (A) | 1.08-1.75 |
| Тип драйвер | Постоянно напрежение |
| IP защита | IP20 |
| С димер | Не |
| Ефективност (%) | >95 |
| Охлаждане | Пасивно |
| Брой изходи (count) | 2 |
| Фактор на мощността (PF) | 0.95-0.99 |
| Тегло | 0.00кг |
Електронен трансформатор LEDVANCE QT-M 2X26-42/220-240 S UNV1
Надежден и ефективен електронен трансформатор, предназначен за LED осветителни системи. С входно напрежение 220-240V AC и два изхода, осигурява стабилно захранване за вашите LED инсталации.
Ключови Предимства
- Универсална съвместимост — Подходящ за широк спектър от LED осветителни тела и ленти.
- Висока ефективност — Осигурява минимални загуби на енергия и по-дълъг живот.
- Компактен дизайн — Лесен за монтаж в ограничено пространство.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Входно напрежение | 220-240V AC |
| Брой изходи | 2 |
Какво има в кутията
- 1x Електронен трансформатор
- Инструкция за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





