ТРАНСФОРМАТОР QTP5 2X49/220-240 VS20 LEDVANCE
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
АтрибутСтойност
Изходна мощност (W)98 W (2 x 49 W)
Изходно напрежение24V DC
Входно напрежение220-240V AC
Тип драйверПостоянно напрежение
IP защитаIP20
С димерНе
ОхлажданеПасивно
Брой изходи (count)2
Тегло0.00кг
LEDVANCE QTP5 2X49/220-240 VS20 LED трансформатор
Този високоефективен LED драйвер с постоянно напрежение от LEDVANCE осигурява надеждно захранване за вашите LED осветителни инсталации. Проектиран за вътрешно ползване, той доставя стабилно 24V DC изходно напрежение с два независими канала, идеален за LED ленти и модули.
Ключови Предимства
  • Двойни изходни канали — Два 49W изхода позволяват гъвкаво разположение на осветлението и лесно окабеляване.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Изходно напрежение24 V DC