- LEDVANCE

Цена
€16 89 / 33 03 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност (W) | 18W |
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Входно напрежение | 220-240V AC |
| Изходен ток (A) | 1.5 A |
| Тип драйвер | Постоянно напрежение |
| IP защита | IP20 |
| С димер | Не |
| Ефективност (%) | 85 % |
| Охлаждане | Пасивно |
| Брой изходи (count) | 1 |
| Фактор на мощността (PF) | 0.9 |
| Тегло | 0.00кг |
Електронен трансформатор LEDVANCE QT-FIT8 1x18 /220-240 VS20 – 18W / 12V DC
Надежден и компактен драйвер с постоянно напрежение, проектиран за 12V LED ленти и модули. С мощност 18W и пасивно охлаждане осигурява безшумна работа и дълъг живот в сухи вътрешни помещения (IP20).
Ключови Предимства
- Стабилно 12V DC изходно напрежение — Гарантира постоянна яркост и дълготрайност на светодиодите.
- Компактен и лек — Лесен за монтаж в тесни пространства зад шкафове или в разпределителни кутии.
- Пасивно охлаждане — Без вентилатор, което осигурява нулев шум и по-висока надеждност във времето.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Електронен трансформатор (LED драйвер) |
| Входно напрежение | 220-240V AC |
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Изходна мощност | 18W |
| Изходен ток | 1.5 A |
| Брой изходи | 1 |
| Тип драйвер | Постоянно напрежение |
| С димер | Не |
| IP защита | IP20 |
| Охлаждане | Пасивно |
Какво има в кутията
- 1x LEDVANCE QT-FIT8 трансформатор
- Монтажна скоба
- Винтови клеми
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




