- LEDVANCE

Цена
€19 43 / 38 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност (W) | 72 |
| Изходно напрежение | 24V DC |
| Входно напрежение | 220-240V AC |
| Изходен ток (A) | 0.75 A |
| Тип драйвер | Постоянно напрежение |
| IP защита | IP20 |
| С димер | Не |
| Ефективност (%) | 85% |
| Охлаждане | Пасивно |
| Брой изходи (count) | 1 |
| Фактор на мощността (PF) | 0.9 |
| Тегло | 0.00кг |
LED драйвер LEDVANCE QT-FIT8 3x18,4x18 /220-240 VS20
Този високоефективен LED драйвер от LEDVANCE е проектиран за T8 LED тръби, поддържащ 3 или 4 лампи по 18W. С компактен корпус VS20 и входно напрежение 220-240V AC, той осигурява надеждна и безпроблемна работа за професионални осветителни инсталации.
Ключови Предимства
- Универсална съвместимост — Работи с 3 или 4 T8 LED тръби от 18W, предлагайки гъвкавост за различни размери на осветителните тела.
- Висока ефективност — Оптимизираната електроника на драйвера минимизира загубите на енергия, намалявайки оперативните разходи.
- Лесен монтаж — Компактният дизайн VS20 пасва в стандартни осветителни тела, с просто окабеляване за бърза инсталация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Производител | LEDVANCE |
| Модел | QT-FIT8 3x18,4x18 /220-240 VS20 |
| Входно напрежение | 220-240V AC |
| Изходна мощност | До 72W (4x18W) |
| Брой изходи | 1 |
| Тип драйвер | Постоянно напрежение |
| С димер | Не |
| IP защита | IP20 |
| Охлаждане | Пасивно |
Какво има в кутията
- 1x LED драйвер
- Ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




