- Petzl

e+LITE®
Много малка челна лампа за аварийна ситуация. 50 лумена
Супер лека и компактна аварийната челна лампа e+LITE на Petzl може да носите навсякъде със себе си. Благодарение на калъфа за съхранение челната лампа е винаги готова за употреба, може да се съхранява десет години заедно с батериите и да се носи в раница, в дреха, в аптечката или като резервно осветление. Излъчва постоянна светлина от 50 лумена или мигаща бяла или червена, за да ви видят отдалеч. В ластика е интегрирана свирка за сигнализация в аварийна ситуация. С тегло само 26 g челникът e+LITE е идеален за осветление в аварийна ситуация.
Характеристика
- Супер лека и малка челна лампа, която човек може да носи навсякъде със себе си.
- Винаги готова за употреба, тази челна лампа може да се съхранява 10 години заедно с двете литиеви батерии CR 2032.
- Бялата светлина дава възможност за придвижване в тъмнината.
- В аварийна ситуация мощният червен светодиод позволява да ви видят от голямо разстояние и за дълъг период от време.
- Бутонът прекъсвач може да се заключва, за да се избегне неволно включване на челника.
- Челната лампа е устойчива на екстремни температури от -30° C до +60° C.
- Водонепропускливост до -1 метър за време 30 минути (IPX7).
- Продава се с калъф за съхранение и транспорт.
Техническа спецификация
| Гаранционен срок | 10 години |
| Цвят | бяло/черно |
| Вид на снопа | широк |
| Захранване | 2 литиеви батерии CR2032 (продават се с челника) |
| Водонепропускливост | IPX7 (водонепропускливост до -1 метър за време 30 минути). |
| Референция | E02P4 |
| Стандарт | CE |
| Тегло | 26g |
| Количество светлина | 50 lm |
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 26 гр |
| Сила на светлината | 50 лумена |
| Осветено разстояние | 10 метра |
| Водонепропускливост | IPX7 (водоустойчив до -1 метра за 30 минути) |
| Технология | Standard Lighting |
| Тип на снопа | Широк |
| Тип батерия | 2 литиеви CR2032 батерии (включени в комплекта) |
| Живот на батерията | 12 часа |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Светлинен поток (lm) | 30 lm |
| Далекобойност (m) | 15 m |
| Захранване | CR2032 батерии |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Тегло (g) | 27 g |
| Брой режими (count) | 3 |
| Червена светлина | Да |
| Сензор за движение | Не |
| USB зареждане | Да |
| Време на работа (h) | 60 h |
| Регулиране на ъгъла | Да |
| Зуум | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Челник PETZL e+LITE – Авариен челник
Изключително компактен и лек, Petzl e+LITE е идеалният резервен челник за всяко приключение. С тегло само 27 грама, той осигурява 30 лумена бяла или червена светлина, за да не останете на тъмно.
Ключови Предимства
- Ултракомпактен дизайн — Тежи само 27g и се побира в джоба, готов за спешни случаи.
- Два цвята светлина — Бяла за видимост, червена за запазване на нощното зрение.
- Водоустойчив — IPX7, издържа на потапяне до 1 метър за 30 минути.
- Лесна работа — Един бутон превключва режимите.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Светлинен поток | 30 lm |
| Далекобойност | 15 m |
| Захранване | CR2032 батерии |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Тегло | 27 g |
| Брой режими | 3 |
| Червена светлина | Да |
| Време на работа | 60 h |
Какво има в кутията
- Челник Petzl e+LITE
- Батерия CR2032 (поставена)
- Еластична лента за глава
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








