- OSRAM

Цена
€0 44 / 0 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 1.2 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 12 лм |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | W2x4.6d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1000 ч |
| Тип монтаж | W2x4.6d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 2721 1,2W 12V W2x4.6d Автомобилна крушка с цокъл тип клин
Тази крушка на OSRAM с цокъл W2x4.6d осигурява надеждна работа за индикатори на арматурното табло, странични светлини или интериорно осветление. Компактният дизайн и прецизното прилягане гарантират лесен монтаж и постоянна светлина.
Ключови Предимства
- Доказано качество — OSRAM е водеща марка в автомобилното осветление, осигуряваща дълготрайност и стабилна работа.
- Лесен монтаж — Стандартният цокъл W2x4.6d позволява бърза и безинструментална смяна.
- Ефективна работа — Ниската консумация от 1,2W при 12V я прави подходяща за продължителна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология | Нажежаема |
| Мощност | 1,2W |
| Напрежение | 12V |
| Цокъл | W2x4.6d |
Какво има в кутията
- 1 x крушка OSRAM 2721 (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




