- OSRAM

Цена
€0 56 / 1 10 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 5 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 50 lm |
| Цветна температура (K) | 2800 K |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 2000 h |
| Тип монтаж | W2.1x9.5d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 2825ULT W5W 12V 5W Интериорна крушка с цокъл W2.1x9.5d – Оригинално качество
Осигурете надеждно осветление за интериора, регистрационния номер или страничните светлини на вашия автомобил с крушка OSRAM 2825ULT W5W. Този оригинален продукт на OSRAM гарантира постоянна производителност и перфектно прилягане за различни автомобилни приложения.
Ключови Предимства
- Оригинално качество OSRAM — Произведено по стандарти на OEM за дълъг живот и надеждна работа.
- Точно прилягане — Стандартен цокъл W2.1x9.5d осигурява лесна инсталация и сигурна връзка.
- Универсална употреба — Идеален за интериорни светлини, осветление на регистрационния номер и паркинг светлини.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 5 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Тип крушка | Нажежаема |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM 2825ULT крушка (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




