- OSRAM

Цена
€0 38 / 0 74 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Стоп |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 5 W |
| Напрежение | 24V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 50 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | BA15S |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1500 h |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM N149 R5W BA15S 24V Автомобилна крушка
OSRAM N149 R5W е надеждна, висококачествена лампа с нажежаема жичка, проектирана за 24V автомобилни системи. Със стандартен цокъл BA15S и мощност 5W, тя е подходяща за габаритни светлини, мигачи или интериорно осветление в камиони, автобуси и търговски превозни средства.
Ключови предимства
- Дълъг живот — Строгите производствени стандарти на OSRAM осигуряват постоянна яркост и удължен експлоатационен срок.
- Съвместимост с 24V — Специално проектирана за тежкотоварни 24V електрически системи.
- Лесен монтаж — Стандартният цокъл BA15S пасва на съществуващите гнезда без модификации.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип крушка | R5W |
| Мощност | 5 W |
| Напрежение | 24 V |
| Цокъл | BA15S |
| Технология | Нажежаема |
| Опаковка | Неопакована (насипна) |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM N149 R5W 24V BA15S крушка (неопакована)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




