- XD DESIGN

Цена
€79 95 / 156 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Цвят - черен
За лаптоп 16"
Размер - 11/30/46 см
Обем - 15 л
Тегло - 0.585 кг
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | найлон |
| Материал | найлон |
| Обем | 15 л |
| Обем | 15 л |
| Цвят | черен |
| Цвят | черен |
| Пол | дамски |
| Размер лаптоп | 16“ |
| Размер лаптоп | 16“ |
| Пол | дамски |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Обем (L) | 16 |
| Материал | Полиестер |
| Тип раница | За лаптоп |
| Цвят | Черен |
| Пол | Унисекс |
| Отделение за лаптоп (inch) | 16 |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Да |
| Защита от кражба | Да |
| Тегло (kg) | 1.2 |
| Брой отделения (count) | 2 |
| С калъф против дъжд | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Раница XD-design Bobby Air 16 с антикражба – Черна
Изживейте максимална сигурност и удобство с раницата XD-design Bobby Air 16. Тя разполага с елегантен дизайн против кражба, скрити ципове и вграден USB порт за зареждане, което я прави идеална за градски пътувания и пътешествия. Специалното отделение за лаптоп побира устройства до 16 инча, а водоустойчивите материали предпазват вещите ви от лошо време.
Ключови Предимства
- Дизайн против кражба – Скрити ципове и лента против срязване гарантират безопасността на вашите вещи в многолюдни места.
- USB порт за зареждане – Зареждайте телефона си в движение с вградения USB кабел (външната батерия не е включена).
- Водоустойчив материал – Издръжлив полиестер с водоустойчиво покритие предпазва от лек дъжд.
- Лек и комфортен – Тежи само 1.2 кг с ергономични презрамки за носене през целия ден.
- Отделение за лаптоп – Подплатено отделение за лаптопи до 16 инча.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Полиестер |
| Тип раница | За лаптоп |
| Цвят | Черен |
| Пол | Унисекс |
| Отделение за лаптоп | 16 инча |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Да |
| Защита от кражба | Да |
| Тегло | 1.2 кг |
| Брой отделения | 2 |
Какво има в кутията
- Раница XD-design Bobby Air 16
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




