- LEGRAND

Цена
€8 37 / 16 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Индустриален щепсел |
| Стандарт | CEE 16A |
| Номинален ток (A) | 16 A |
| Номинално напрежение (V) | 380/415 V |
| Брой полюси | 3P+N+E |
| Цвят | Червен |
| Степен на защита (IP) | IP44 |
| Приложение | Индустриален |
| Тип на въвеждане на кабела | Прав |
| Материал | Пластмаса |
| Макс. сечение на кабела (mm²) | 2.5 mm² |
| Със заземителен контакт | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Индустриален щепсел Legrand IP44 3P+N+E, 16A 380/415V
Този индустриален щепсел на Legrand осигурява надеждна и безопасна връзка за взискателни среди. Благодарение на защита IP44 е устойчив на прах и пръски вода, което го прави идеален за работилници, фабрики и външен монтаж.
Ключови Предимства
- Здрава конструкция — Издръжлив термопластмасов корпус, устойчив на тежки условия и интензивна употреба.
- IP44 защита — Предпазва от проникване на прах и водни пръски от всички посоки.
- Висок капацитет — Проектиран за 16A при 380/415V, подходящ за трифазно оборудване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Индустриален щепсел |
| Стандарт | CEE 16A |
| Номинален ток | 16 A |
| Номинално напрежение | 380/415 V |
| Брой полюси | 3P+N+E |
| Степен на защита (IP) | IP44 |
| Приложение | Индустриален |
| Материал | Пластмаса |
| Със заземителен контакт | Да |
Какво има в кутията
- 1x Индустриален щепсел Legrand
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




