- LEGRAND

Цена
€3 07 / 6 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Щепсел |
| Стандарт | CEE 7/7 |
| Номинален ток (A) | 16 A |
| Номинално напрежение (V) | 250 V |
| Брой полюси | 2P+E |
| Цвят | Черен |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Приложение | Битов |
| Тип на въвеждане на кабела | Прав |
| Материал | Термопластмаса |
| Макс. сечение на кабела (mm²) | 2.5 мм² |
| Със заземителен контакт | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Legrand черен щепсел 2Р+Т 16A 250V с ринг
Проектиран за надеждност и безопасност, този щепсел на Legrand осигурява сигурна връзка за вашите уреди и устройства. Интегрираният ринг улеснява боравенето и управлението на кабела, а черният цвят добавя модерен акцент към всяка инсталация.
Ключови предимства
- Безопасност на първо място — Изработен от висококачествени материали с прецизни контакти за стабилно захранване и намален риск от прегряване.
- Лесна употреба — Здравият ринг позволява лесно включване и изключване дори в тесни пространства.
- Универсална употреба — Подходящ за битова и офис техника, съвместим със стандартни контакти Schuko (тип F).
- Устойчив дизайн — Здрава пластмасова обвивка, която издържа на ежедневно износване.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Щепсел |
| Стандарт | Шуко (тип F) |
| Номинален ток | 16 A |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Брой полюси | 2P+E |
| Цвят | Черен |
| Със заземителен контакт | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Щепсел Legrand 2Р+Т 16A 250V черен
- 1 x Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




