Процесор AMD RYZEN 3 3200G 4-Core 3.6 GHz (4.0 GHz Turbo) 6MB/65W/AM4/TRAY
- Вградена графика Radeon Vega 8 Graphics
- 4 отключени ядра
- Честота: 4.0 GHz Max Boost
- Socket Type: AM4
- 6MB total cache
- 4 отключени ядра
- Честота: 4.0 GHz Max Boost
- Socket Type: AM4
- 6MB total cache
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Серия процесори | AMD Ryzen |
| Работна честота | 3.6 GHz |
| Кеш памет | 4 MB |
| Технология на производството | 12 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 65 W |
| Графичен ускорител | Radeon Vega 8 |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |
| Сокет | AM4 |
| Turbo Boost честота | 4.0GHz |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Сокет | AMD AM4 |
| Нишки (count) | 4 |
| Базова честота (GHz) | 3.6 |
| Турбо честота (GHz) | 4.0 |
| TDP (W) | 65 |
| Вградена графика | Да |
| L3 кеш (MB) | 4 |
| Поддръжка на памет | DDR4 |
| Максимална скорост на памет (MHz) | 2933 |
| PCIe версия | PCIe 3.0 |
| Отключен множител | Да |
| Включен охладител | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Процесор AMD Ryzen 3 3200G с интегрирана графика Radeon Vega 8
Ключови Предимства
- 65W TDP — Ниска консумация на енергия за енергийно ефективни системи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
| Сокет | AM4 |
| Базова честота | 3.6 GHz |
| Турбо честота | 4.0 GHz |
| TDP | 65 W |
| L3 кеш | 4 MB |
| Поддръжка на памет | DDR4-2933 |
| Максимална скорост на памет | 2933 MHz |