- TRUST

Цена
€20 00 / 39 12 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Controls on earcap: volume control, microphone mute |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 000 kHz |
| Чувствителност, dB | 100 dB |
| Дължина на кабела, m | 2.0 m |
| Цвят | Black |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Подкатегория | Gaming products |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискане | Не |
| Шумопотискане | Не |
| Контрол на звука | Да |
| Контрол на звука | Да |
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Приложение | за забавление и игри |
| Приложение | за забавление и игри |
| Подкатегория | Gaming products |
| Тегло | 0.40кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (3.5mm) |
| Форм фактор | Over-ear |
| Микрофон | Сваляем |
| Съраунд звук | Стерео |
| Съвместимост | PC |
| Съвместимост | PlayStation |
| Съвместимост | Xbox |
| Съвместимост | Nintendo Switch |
| Съвместимост | Mobile |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Размер на драйверите (mm) | 50 |
| Честотен диапазон | 20Hz - 20kHz |
| Тегло (g) | 330 г |
| Тегло | 0.40кг |
Слушалки Trust GXT415BM Zirox Headset Batman
Потопете се в любимите си игри с емблематичните слушалки Trust GXT415BM Zirox с тематика на Батман. Проектирани за комфорт по време на дълги игрови сесии, тези over-ear слушалки предоставят ясен стерео звук и гъвкав микрофон за чиста комуникация.
Ключови Предимства
- Дизайн, вдъхновен от Батман — Откроете се с уникален черно-жълт външен вид с логото на Батман.
- Завладяващ стерео звук — Насладете се на точно позиционно аудио с 40mm драйвери (типични).
- Комфортно прилягане — Меки подложки за уши и регулируема лента за глава за часове игра.
- Универсална съвместимост — Работи с PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch и мобилни устройства чрез 3.5mm жак.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (3.5mm) |
| Форм фактор | Over-ear |
| Съраунд звук | Стерео |
| Съвместимост | PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, Mobile |
| RGB подсветка | Не |
| Активно шумопотискане | Не |
Какво има в кутията
- Слушалки Trust GXT415BM Zirox Batman
- 3.5mm аудио кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








