LED ЗАХРАНВАНЕ DR-VAL-30/220-240/24 10X1 LEDVANCE
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
Характеристики на продукта:
Клас на защита: IP20. Нисък пулсационен ток
Захранващо напрежение: 220..240 V. Работна честота: 50/60 Hz
Работа с по-малко от 60 V: безопасно изключително ниско напрежение (SELV).
Обратима защита от прегряване, претоварване, късо съединение и работен ток.
Предимства на продукта: Оптимизиран за работа с 24 V гъвкава LED светеща лента. Отлично съотношение цена/качество. 3 години гаранция. Бърз и лесен монтаж. Добра ефективност и надеждност. Области на приложение: Осветяване на залив, дори в затворени пространства. Осветление с ефект Wallwasher в дневни, трапезарии, спални, входни помещения. За вътрешни SELV инсталации. Офиси, търговски центрове, болници, ресторанти, хотели.
Срок на експлоатация: до 35 000 часа (при макс. tc температура).
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Изходна мощност (W)30 W
Изходно напрежение24V DC
Входно напрежение220-240V AC
Изходен ток (A)1.25 A