  • : SE2426HG-14
  • : Монитори
  • : 3 Години
АтрибутСтойност
Тип на екранаLCD
Дължина на диагонала на екрана24"
Големина на използваната част от екрана23.8"
Вид матрицаIPS
Тип на резбатаDot Pitch
Големина на точката0.2745 мм
Поддържани цветове16.7M
Максимална резолюция1920x1080
Максимална скорост на видео-опресняване240 Hz
Яркост300 cd/m^2
Контраст1 000 : 1
Макс. хоризонтален ъгъл178 °
Макс. вертикален ъгъл178 °
Време за реакция0.5 ms
HDMI2 (HDMI (Type A))
Обработка на екранаAnti-Glare, Hard Coating 3H
Изображение - съотношение на размерите16:9
Ergonomic FeaturesTilt
GamutsRGB 99%
DisplayPort1
Тип захранванеЗахранващ модул
Разположение на захранванетоВътрешен
Максимална входна честота60 Hz
Максимално входно напрежение240 V
Минимална входна честота50 Hz
Минимално входно напрежение100 V
Включени кабелиЗахранващ кабел, HDMI кабел
Ергономични функцииНаклон
Видове монтажДесктоп/За монтаж на стена
Energy LabelD
Монтажни възможности на плосък панел100x100mm
Съвместими стандарти за мониторVESA FDMI
Външен цвятЧерен
Макс. околна температура в изключен режим60 °C
Мин. неработна околна температура-20 °C
Макс. влажност на околния въздух80 %
Мин. работна влажност на въздуха10 %
Макс. влажност на въздуха в изключен режим90 %
Мин. влажност в неработен режим5 %
Макс. работна надморска височина5000 m
Номинално тегло2.72 кг
Тегло3.36 кг
Консумирана енергия при работа14 W
Консумирана енергия в режим на готовност0.3 W
Type of MatrixIPS
Audio Interface1 (3.5-mm minijack)
Максимална температура на околната среда40 °C
Минимална температура на околната среда0 °C
EAN Code5397321028802
Pack Length (mm)48 mm
Display TypeLCD
Pack Width (mm)538 mm
Плътност на пикселите93 ppi
Pack Height (mm)177 mm
Diagonal Length24"
Цветова гамаsRGB 99%
Viewable Display Diagonal Length23.8"
Pitch TypeDot Pitch
Pitch Width0.2745 mm
Аудио интерфейс1 (3.5 мм мини жак)
Color Support16.7M
Maximum Resolution1920x1080
Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution240 Hz
Pixel Density93 ppi
Image Brightness300 cd/m²
Максимална консумирана енергия40 W
Image Contrast1 000 : 1
Image Max. H-View Angle178 °
Image Max. V-View Angle178 °
Response Time0.5 ms
Screen TreatmentAnti-Glare, Hard Coating 3H
Image Aspect Ratio16:9
Max. Altitude Operating5000 m
Power Device TypePower Supply
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Frequency50 Hz
Minimum Input Voltage100 V
Power Consumption Operational14 W
Power Consumption Stand By/Sleep0.3 W
Cable IncludedPower Cable, HDMI Cable
Power Device LocationInternal
Mounting CapabilityDesktop/Wallmount
Flat Display Mounting Interface100x100mm
Monitor Compliant StandardsVESA FDMI
External ColorBlack
Depth (mm)47.2 mm
Depth (mm)188 mm
Height (mm)317.05 mm
Height (mm)412.3 mm
Width (mm)538.84 mm
Nominal Weight2.72 kg
Weight3.36 kg
Warranty Products ReturnableYes
Warranty Validation CriteriaSerial Number
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Maximum Non-Operating Ambient Temperature60 °C
Minimum Non-Operating Ambient Temperature-20 °C
Maximum Power Consumption40 W
Maximum Operating Humidity80 %
Minimum Operating Humidity10 %
Maximum Non-Operating Humidity90 %
Minimum Non-Operating Humidity5 %
Тегло8.30кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)24
Резолюция1920x1080 (FHD)
Тип панелIPS
Честота на опресняване (Hz)240
Време за реакция (ms)0.5
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync Premium
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
USB хъбНе
Тегло8.30кг
Dell SE2426HG 24" FHD 240Hz IPS Геймърски Монитор
Изживейте гейминга на върха на възможностите си с Dell SE2426HG. Този 24-инчов Full HD монитор комбинира светкавично бърза честота на опресняване от 240Hz и светкавично време за реакция от 0.5ms GtG на IPS панел, осигурявайки невероятно плавни визуални ефекти без размазване за конкурентна игра. Потопете се в живи цветове и широки ъгли на видимост, гарантирайки, че всеки детайл е уловен със зашеметяваща яснота.
Ключови Предимства
  • Изключително Плавен Геймплей — Честота на опресняване от 240Hz и време за реакция от 0.5ms GtG (Extreme Mode) елиминират почти напълно размазването при движение и “ghosting” ефекта, давайки ви предимство в бързи игри.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана23.8" (24" клас)
Резолюция1920x1080 (FHD)
Честота на опресняване240 Hz
Време за реакция (GtG)0.5 ms (Extreme Mode)
Яркост300 cd/m²
Зрителен ъгъл (H/V)178°/178°
Свързаност2x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4
Технология Adaptive SyncAMD FreeSync Premium
HDR поддръжкаHDR10
Без трептене (Flicker-free)Да
Намалена синя светлинаДа (TÜV Rheinland 3-звезден Eye Comfort)
РегулиранеНаклон (-5° до 21°)
VESA монтаж100x100 mm