- Xtrike ME

Цена
€7 48 / 14 63 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GW-613-BK
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжично
ТИП: ГеймърскаWirelessОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 10000 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 129 x 66 x 39 mm
ЦВЯТ: Черна
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 6 responsive buttons for improved control during gaming and multitaskingDurable switch design rated for 20 million clicks7-color RGB backlight for an eye-catching and dynamic lookCompatible with Windows, Mac, iOS 13+, and Android devices
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391938782
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GW-613-BK
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжично
ТИП: ГеймърскаWirelessОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 10000 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 129 x 66 x 39 mm
ЦВЯТ: Черна
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 6 responsive buttons for improved control during gaming and multitaskingDurable switch design rated for 20 million clicks7-color RGB backlight for an eye-catching and dynamic lookCompatible with Windows, Mac, iOS 13+, and Android devices
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391938782
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GW-613-BK
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжично
ТИП: ГеймърскаWirelessОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 10000 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 129 x 66 x 39 mm
ЦВЯТ: Черна
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 6 responsive buttons for improved control during gaming and multitaskingDurable switch design rated for 20 million clicks7-color RGB backlight for an eye-catching and dynamic lookCompatible with Windows, Mac, iOS 13+, and Android devices
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391938782
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GW-613-BK
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжично
ТИП: ГеймърскаWirelessОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 10000 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 129 x 66 x 39 mm
ЦВЯТ: Черна
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 6 responsive buttons for improved control during gaming and multitaskingDurable switch design rated for 20 million clicks7-color RGB backlight for an eye-catching and dynamic lookCompatible with Windows, Mac, iOS 13+, and Android devices
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391938782
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Wireless |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Оптична |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth |
| ТИП | Wireless |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| ТИП | Оптична |
| ЦВЯТ | Черна |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 10000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| РАЗМЕРИ | 129 x 66 x 39 mm |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 10000 dpi |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 6 responsive buttons for improved control during gaming and multitasking |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7-color RGB backlight for an eye-catching and dynamic look |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Compatible with Windows, Mac, iOS 13+, and Android devices |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Durable switch design rated for 20 million clicks |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 129 x 66 x 39 mm |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ЦВЯТ | Черна |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 6 responsive buttons for improved control during gaming and multitasking |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7-color RGB backlight for an eye-catching and dynamic look |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Compatible with Windows, Mac, iOS 13+, and Android devices |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Durable switch design rated for 20 million clicks |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| Тегло | 0.14кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 3200 |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 125 |
| Тегло (g) | 98 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 15 |
| Програмируеми бутони | Не |
| Тегло | 0.14кг |
Xtrike ME GW-613 Безжична геймърска мишка
Изживейте свободата на безжичното gaming с Xtrike ME GW-613. Създадена за прецизност и комфорт, тази мишка осигурява надеждна производителност без кабели. Оборудвана с високопрецизен оптичен сензор за точно проследяване, тя е идеална както за случайна, така и за конкурентна игра.
Ключови Предимства
- Безжична връзка — Насладете се на движение без забавяне със стабилна 2.4GHz безжична връзка, елиминираща съпротивлението на кабела.
- Високопрецизен сензор — Оптичният сензор осигурява точно проследяване върху различни повърхности за отзивчива игра.
- Ергономичен дизайн — Оформена така, че да пасва удобно в ръката ви, намалявайки умората по време на дълги игрови сесии.
- RGB подсветка — Персонализирани RGB ефекти добавят индивидуален щрих към вашето оборудване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична |
| Тип сензор | Оптичен |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Xtrike ME GW-613 Безжична мишка
- USB приемник
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










