Лаптоп, Acer Predator Helios 18 AI, PH18-I71-93T3, Intel Core Ultra 9 290HX Plus (up to 5.50GHz, 36MB), 18" WQXGA (2560x1600) IPS Mini LED 250Hz, 2*32GB DDR5, 2*1TB NVMe SSD, RTX 5080 16GB GDDR7, WiFi 7, RG-45, BT 5.4, MicroSD, FHD Cam, Win 11 Pro, Black
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
СерияPredator Helios
СофтуерWindows 11 Pro
Процесор, серияIntel Core Ultra 9
ПроцесорIntel Core Ultra 9 290HX Plus 2.70 GHz, 36 MB cache
Памет, GB64GB (2x32GB)
Памет, типDDR5
Твърд диск, типSSD
Твърд диск, GB2x1000GB NVMe
Дисплей, inch18.0" (45.72 cm), 300 nits
Сензорен дисплей-
IPS матрицаIPS
Дисплей, резолюция2560x1600
Честота на опресняване, Hz250Hz
Дисплей, типAnti-Glare
Видео карта, типЕxternal
Видео карта, моделNVIDIA GeForce RTX 5080
Видео карта, GB16GB GDDR7
Оптично устройство-
Звукsix built-in stereo speakers, three built-in microphones, DTS X:Ultra Audio
МрежаGigabit Ethernet
Безжична мрежаWiFi 7
BluetoothBluetooth 5.4
4G/LTE-
M.2 слот-
HDMI портHDMI
Display порт-
Ethernet (RJ-45) портRJ-45
Сериен (RS-232) порт-
Разширителен портThunderbolt 5 (via USB Type-C)
Аудио портове3.5 mm headphone/speaker jack
VGA конектор-
Докинг конектор-
Четец за карти-
Четец на пръстов отпечатък-
Web камера, MPFHD Webcam
Клавиатура, типBacklit Keyboard
КирилизацияБДС кирилизация на клавиатурата
СигурностKensington Lock
Windows OSyes
Батерия, cellLi-Ion battery (4 cells / 90 Wh)
Размери (Ш, Д, В), cm40.5 x 30.8 x 2.8 cm
ЦвятBlack
Покритие на корпусаPlastic
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
СерияPredator Helios
Дисплей, inch18.0
Дисплей, резолюция2560x1600
Дисплей, типAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Памет, GB64
Твърд диск, GB2000
Памет, типDDR5
Твърд диск, типSSD
Видео карта, типЕxternal
Оптично устройствоНе
4G/LTEНе
BluetoothДа
СофтуерWindows 11
M.2 слотНе
USB порт5
HDMI портДа
Display портНе
Сериен (RS-232) портНе
VGA конекторНе
Докинг конекторНе
Четец за картиНе
Четец на пръстов отпечатъкНе
Web камера, MPДа
Windows OSДа
Батерия, cell4
IPS матрицаДа
Видео карта, GB16
ЦвятBlack
Честота на опресняване, Hz250
Покритие на корпусаPlastic
ПодкатегорияPredator
Ethernet (RJ-45) портДа
Приложениеза забавление и игри
Тегло3.30кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)18
Резолюция на дисплея2560x1600 (WQXGA)
Оперативна памет (GB)64
Капацитет за съхранение (GB)2048
Тип на съхранениетоNVMe SSD
Честота на опресняване (Hz)250
Тип на дисплеяMini-LED
Сензорен екранНе
Тегло (kg)3.0 кг
Живот на батерията (h)6 ч
ЦвятЧерен
ПредназначениеГеймърски
Wi-Fi стандартWi-Fi 7
Подсветена клавиатураДа
Тегло3.30кг
Acer Predator Helios 18 AI (PH18-I71-93T3) – Най-мощният геймърски лаптоп
Изживейте следващото поколение гейминг с Acer Predator Helios 18 AI. С процесор Intel Core Ultra 9 290HX Plus и графичен ускорител NVIDIA GeForce RTX 5080, този лаптоп осигурява невероятна производителност за най-взискателните игри. 18-инчовият WQXGA Mini LED дисплей с честота на опресняване 250Hz гарантира плавни и живи визуални ефекти, които ви дават конкурентно предимство.
Ключови Предимства
  • Производителност от ново поколение — Intel Core Ultra 9 290HX Plus (до 5.50GHz) с 36MB кеш се справя лесно с многозадачност и AAA игри.
  • Зашеметяваща визуализация — 18" WQXGA (2560x1600) IPS Mini LED дисплей с 250Hz осигурява ултра-плавна и реалистична графика.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана18 инча
Честота на опресняване250 Hz