  • : 90XB077N-MPW000
  • : Аксесоари
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Vendor_url
https://www.asus.com/bg/
Compatibility
Other
AC100-240V ~ 50-60Hz 1.6A
Output: DC 5.0V / 3.0A
DC 9.0V / 3.0A
DC 15.0V / 3.0A
DC 20.0V / 5.0A
Total output power:100W
DC connector:Type C
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Vendor_urlhttps://www.asus.com/bg/
OtherAC100-240V ~ 50-60Hz 1.6A
OtherOutput: DC 5.0V / 3.0A
OtherDC 9.0V / 3.0A
OtherDC 15.0V / 3.0A
OtherDC 20.0V / 5.0A
OtherTotal output power:100W