Телевизор, LG 65QNED7EB3C, 65" 4K QNED MiniLED Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Super Upscaling, WiFi 5, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, AI Sound Pro, Google Cast, 2 pole Stand
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Размер на екрана, inch65" (165.10 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияQNED
Резолюция3840x2160
Smart функцияSmart TV LG ThinQ
Smart асистентWorks with Apple Home, Works with Apple Airplay
Честота, Hz60Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20W, LG Sound Sync, Sound Mode Share, Simultaneous Audio Output, AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, WOW Orchestra
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване3 HDMI, USB, Simplink (HDMI CEC), eARC (HDMI 2), CI Slot, 2 RF In
Енергиен класE
Консумация, kWh/1000h85 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm144.7 x 25.5 x 89.9 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm300 x 200 mm
Другиa7 AI Processor 4K Gen9
Приложениеза дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch65
ТехнологияQNED
Резолюция3840x2160
Smart функцияДа
Честота, Hz60
МрежаДа
BluetoothДа
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h85
Енергиен класE
ПодкатегорияТелевизори 65"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло19.90кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)65
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Smart TVДа
Честота на опресняване (Hz)60
HDMI портове (count)3
Операционна системаwebOS
HDR поддръжкаHDR10, HLG
Wi-FiДа
BluetoothДа
USB портове (count)2
Енергиен класG
VESA монтаж300x300
Тегло19.90кг
LG 65QNED7EB3C 65" 4K QNED MiniLED Smart телевизор
Ключови Предимства
  • Разширени Гейминг Функции — Поддръжка на VRR, ALLM и HGiG за плавен и отзивчив геймплей.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана65"
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Технология на дисплеяQNED MiniLED
Процесорα7 AI Процесор 4K Gen7
HDR ПоддръжкаHDR10, HLG
Смарт ТВ ПлатформаwebOS 26 ThinQ
Честота на опресняване60 Hz