Лаптоп, Acer SFG14-63-R1DP, AMD Ryzen 7 8845HS (up to 5.1GHz, 16MB), 14'' CineCrystal OLED WQ2.8K 90Hz (2880 x 1800), AMD Radeon Graphics, 16GB LPDDR5 onboard, 512GB SSD NVMe, 50Wh, WIFI6E+BT 5.3, QHD Cam, MicroSD Reader, Win 11 Home, Backlit KBD, Steel Gray
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
СерияSwift
СофтуерWindows 11 Home
Процесор, серияAMD Ryzen 7
ПроцесорAMD Ryzen 7 8845HS 3.80 GHz, 16 MB cache
Памет, GB16GB on board
Памет, слотовеOnboard RAM (not replaceable or expandable)
Памет, типLPDDR5X
Твърд диск, типSSD
Твърд диск, GB512GB
Дисплей, inch14.0" (35.56 cm), 300 nits
Сензорен дисплей-
IPS матрицаOLED
Дисплей, резолюция2880x1800
Честота на опресняване, Hz90Hz
Дисплей, типGlare
Видео карта, типIntegrated
Видео карта, моделAMD Radeon Graphics
Видео карта, GB-
Оптично устройство-
Мрежа-
Безжична мрежаWi-Fi 6E (802.11 ax)
BluetoothBluetooth 5.3
4G/LTE-
M.2 слот-
USB порт2 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging), 2 USB 4.0 Type-C
HDMI портHDMI
Display порт-
Ethernet (RJ-45) порт-
Сериен (RS-232) порт-
Разширителен порт-
Аудио портове3.5 mm speaker/headphone/line-out
VGA конектор-
Докинг конектор-
Четец за картиMicro SD card reader
Четец на пръстов отпечатъкFingerprint Reader
Web камера, MPQHD Webcam
Клавиатура, типBacklit Keyboard
КирилизацияБез кирилизация на клавиатурата
СигурностKensington Lock
Windows OSyes
Батерия, cellLi-Ion battery (3 cells / 53 Wh), USB Type-C 100W PD Adapter
Размери (Ш, Д, В), cm31.3 x 21.8 x 1.5 cm
ЦвятGrey
Покритие на корпусаMetal
Приложениеза дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
СерияSwift
Дисплей, inch14.0
Дисплей, резолюция2880x1800
Дисплей, типGlare
Сензорен дисплейНе
Процесор, серияAMD Ryzen 7
Памет, GB16
Твърд диск, GB512
Памет, типLPDDR5X
Твърд диск, типSSD
Видео карта, типIntegrated
Оптично устройствоНе
4G/LTEНе
BluetoothДа
СофтуерWindows 11
M.2 слотНе
USB порт4
HDMI портДа
Display портНе
Сериен (RS-232) портНе
VGA конекторНе
Докинг конекторНе
Четец за картиДа
Четец на пръстов отпечатъкДа
Web камера, MPДа
Windows OSДа
Батерия, cell3
IPS матрицаНе
ЦвятGrey
Честота на опресняване, Hz90
Покритие на корпусаMetal
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза дома
Тегло1.32кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)14
Оперативна памет (GB)16
Тип на съхранениетоNVMe SSD
Честота на опресняване (Hz)90
Тип на дисплеяOLED
Сензорен екранНе
Тегло (kg)1.32 kg
ЦвятСтоманено сив
ПредназначениеУлтрабук
Wi-Fi стандартWi-Fi 6E
Подсветена клавиатураДа
Тегло1.32кг
Acer Swift Go 14 SFG14-63-R1DP — OLED блясък с мощ на AMD Ryzen 7
Насладете се на спиращи дъха визуализации на 14-инчов 2.8K OLED дисплей с плавна 90Hz честота на опресняване, задвижван от най-новия процесор AMD Ryzen 7 8845HS. Този ултрапортативен лаптоп съчетава премиум дизайн, целодневна батерия и AI-подобрена производителност за работа и творчество в движение.
Ключови Предимства
  • Светкавична производителност — AMD Ryzen 7 8845HS с до 5.1GHz ускорение и интегрирана AMD Radeon графика се справя с лекота с многозадачност и леки игри.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
ПроцесорAMD Ryzen 7 8845HS (8 ядра, до 5.1GHz, 16MB кеш)
Дисплей14" OLED, 2880x1800 (2.8K), 90Hz, 100% DCI-P3, HDR True Black 500