- MCHOSE
- Ново
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://xtreme.bg/i/115/115877_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
Цена
€79 00 / 154 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: MCHOSE
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MC-ACE68AIR-10
РАЗМЕР: 65%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Mount Tai
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Tactile
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Mount Tai Magnetic Switch GT
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 100 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.4±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 35±8gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT Cherry Profile keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 256 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.08 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 68
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 314 x 116.5 x 34.6 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8kHz Polling Rate128K Scan Rate0.005mm- 3.4mm Actuation Range0.005mm RT Accuracy0.1ms Latency
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6973654169390
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MC-ACE68AIR-10
РАЗМЕР: 65%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Mount Tai
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Tactile
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Mount Tai Magnetic Switch GT
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 100 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.4±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 35±8gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT Cherry Profile keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 256 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.08 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 68
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 314 x 116.5 x 34.6 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8kHz Polling Rate128K Scan Rate0.005mm- 3.4mm Actuation Range0.005mm RT Accuracy0.1ms Latency
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6973654169390
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: MCHOSE
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MC-ACE68AIR-10
РАЗМЕР: 65%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Mount Tai
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Tactile
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Mount Tai Magnetic Switch GT
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 100 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.4±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 35±8gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT Cherry Profile keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 256 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.08 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 68
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 314 x 116.5 x 34.6 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8kHz Polling Rate128K Scan Rate0.005mm- 3.4mm Actuation Range0.005mm RT Accuracy0.1ms Latency
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6973654169390
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MC-ACE68AIR-10
РАЗМЕР: 65%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Mount Tai
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Tactile
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Mount Tai Magnetic Switch GT
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 100 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.4±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 35±8gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT Cherry Profile keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 256 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.08 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 68
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 314 x 116.5 x 34.6 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8kHz Polling Rate128K Scan Rate0.005mm- 3.4mm Actuation Range0.005mm RT Accuracy0.1ms Latency
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6973654169390
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Anti-Ghosting |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Механична |
| ТИП | Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Mount Tai |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Tactile |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Mount Tai Magnetic Switch GT |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 35±8gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 314 x 116.5 x 34.6 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 0.005mm- 3.4mm Actuation Range |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 0.005mm RT Accuracy |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 0.1ms Latency |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8kHz Polling Rate |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 128K Scan Rate |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Cherry Profile keycap |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.08 ms |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 256 KHz |
| Тегло | 1.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип ключове | Хол ефект |
| Подредба | 65% |
| Подсветка | RGB |
| Език на клавиатурата | US |
| Тип на суичовете | MCHOSE |
| Hot-swappable | Да |
| Polling Rate (Hz) | 8000 |
| N-Key Rollover | Да |
| Макро клавиши | Не |
| Включена опора за китка | Не |
| USB Passthrough | Не |
| Тегло | 1.20кг |
MCHOSE Ace 68 Air - 8K Магнитна Механична Геймърска Клавиатура
Открийте ново ниво на прецизност и скорост с MCHOSE Ace 68 Air – компактна 65% геймърска клавиатура с иновативни магнитни тактилни суичове Mount Tai и впечатляваща честота на опресняване 8000 Hz. Създадена за състезателни геймъри, тя осигурява светкавично бърза реакция и персонализируема точка на задействане, което ви дава предимство във всяка игра.
Ключови Предимства
- Ултра-бърза 8K честота — 8000 Hz честота на опресняване гарантира почти мигновено регистриране на натисканията, свеждайки забавянето до минимум.
- Магнитни тактилни суичове — Mount Tai Magnetic GT суичовете предлагат прецизна тактилна обратна връзка с регулируемо задействане, комбинирайки най-доброто от механичните и Hall Effect технологиите.
- Компактно 65% оформление — Спестява място на бюрото, като запазва основните клавиши, идеално за минималистични конфигурации и преносимост.
- Hot-swappable дизайн — Лесна смяна на суичовете без запояване, позволяваща пълна персонализация на изживяването при писане.
- Здрава конструкция — Висококачествено изпълнение с елегантен черен завършек, създадено да издържа на интензивни геймърски сесии.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | Ace 68 Air |
| Подредба | 65% (68 клавиша) |
| Тип суичове | Mount Tai Magnetic GT (Тактилни) |
| Честота на опресняване | 8000 Hz |
| Връзка | Кабелна (USB-C) |
| N-Key Rollover | Да |
| Hot-swappable | Да |
| Подсветка | RGB |
| Език на клавиатурата | US |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Клавиатура MCHOSE Ace 68 Air
- USB-C кабел
- Инструмент за сваляне на клавиши
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 1](https://xtreme.bg/i/115/115877_1_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 2](https://xtreme.bg/i/115/115877_2_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 3](https://xtreme.bg/i/115/115877_3_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 4](https://xtreme.bg/i/115/115877_4_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 5](https://xtreme.bg/i/115/115877_5_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 6](https://xtreme.bg/i/115/115877_6_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 7](https://xtreme.bg/i/115/115877_7_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 8](https://xtreme.bg/i/115/115877_8_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 9](https://xtreme.bg/i/115/115877_9_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 10](https://xtreme.bg/i/115/115877_10_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black - image 11](https://xtreme.bg/i/115/115877_11_m/mc-ace68air-10-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)





