- MCHOSE
- Ново

Цена
€79 00 / 154 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: MCHOSE
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HW-K7-13
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: WirelessГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw GripPalm GripFinger Tip Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): Realtek
СЕНЗОР: PAW3950
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 42000 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: Omron Mechanical Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 6Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА: Up to 120hrs
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 127.3 x 63.8 x 39.9 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 59 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8K Receiver & Magnetic Wireless Charging Dock 2-in-1Omron Mechanical SwitchesTTC Gold Wheel Encoder100% PTFE SkatesUp to 42,000 DPI sensitivityM HUB Driver (Web + App)Battery: 500 mAh
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941750502540
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HW-K7-13
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: WirelessГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw GripPalm GripFinger Tip Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): Realtek
СЕНЗОР: PAW3950
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 42000 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: Omron Mechanical Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 6Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА: Up to 120hrs
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 127.3 x 63.8 x 39.9 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 59 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8K Receiver & Magnetic Wireless Charging Dock 2-in-1Omron Mechanical SwitchesTTC Gold Wheel Encoder100% PTFE SkatesUp to 42,000 DPI sensitivityM HUB Driver (Web + App)Battery: 500 mAh
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941750502540
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: MCHOSE
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HW-K7-13
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: WirelessГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw GripPalm GripFinger Tip Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): Realtek
СЕНЗОР: PAW3950
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 42000 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: Omron Mechanical Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 6Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА: Up to 120hrs
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 127.3 x 63.8 x 39.9 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 59 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8K Receiver & Magnetic Wireless Charging Dock 2-in-1Omron Mechanical SwitchesTTC Gold Wheel Encoder100% PTFE SkatesUp to 42,000 DPI sensitivityM HUB Driver (Web + App)Battery: 500 mAh
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941750502540
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HW-K7-13
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: WirelessГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw GripPalm GripFinger Tip Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): Realtek
СЕНЗОР: PAW3950
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 42000 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: Omron Mechanical Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 6Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА: Up to 120hrs
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 127.3 x 63.8 x 39.9 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 59 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8K Receiver & Magnetic Wireless Charging Dock 2-in-1Omron Mechanical SwitchesTTC Gold Wheel Encoder100% PTFE SkatesUp to 42,000 DPI sensitivityM HUB Driver (Web + App)Battery: 500 mAh
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941750502540
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth |
| ТИП | Wireless |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| ТИП | Оптична |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Realtek |
| СЕНЗОР | PAW3950 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 127.3 x 63.8 x 39.9 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 59 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Omron Mechanical Switches |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | TTC Gold Wheel Encoder |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Receiver & Magnetic Wireless Charging Dock 2-in-1 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 100% PTFE Skates |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Battery: 500 mAh |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | M HUB Driver (Web + App) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Up to 42,000 DPI sensitivity |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| СУИЧОВЕ | Omron Mechanical Switch |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 120hrs |
| Тегло | 0.86кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Три-мод (Кабелна + 2.4GHz + Bluetooth) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 26000 DPI |
| Брой бутони (count) | 7 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 8000 |
| Тегло (g) | 63 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 70 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.86кг |
MCHOSE K7 Ultra Black Безжична Геймърска Мишка – Dual 8K, Omron Mechanical, Магнитна Зарядна Станция
Открийте прецизност и скорост от следващо ниво с MCHOSE K7 Ultra. С двойна 8K честота на запитване и механични бутони Omron, тази безжична геймърска мишка осигурява ултра-отзивчиво представяне за състезателен гейминг. Включената магнитна зарядна станция гарантира, че мишката винаги е готова за действие.
Ключови Предимства
- Двойна 8K Честота на Запитване — Кабелна и безжична 8000 Hz честота за почти мигновено време за реакция.
- Механични Бутони Omron — Остри, тактилни кликове, оценени за милиони натискания.
- Магнитна Зарядна Станция — Удобен дизайн за поставяне и зареждане, който поддържа бюрото ви чисто, а мишката – заредена.
- Високопрецизен Сензор — Регулируем DPI до 26000 за перфектно проследяване на движението.
- Лек Дизайн — Оптимизиран за бързи и безпроблемни движения по време на интензивни гейминг сесии.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Три-мод (Кабелна + 2.4GHz + Bluetooth) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 26000 DPI |
| Брой бутони | 7 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Тегло | 55 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията | 70 h |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- MCHOSE K7 Ultra Безжична Геймърска Мишка
- Магнитна Зарядна Станция
- USB-C Кабел
- Безжичен Приемник
- Ръководство за Потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















