- Garmin

Безплатна Доставка


ГОТОВ ЗА ВСИЧКО
Бъдете готови на момента, като използвате нашия най-усъвършенстван мерник лък с автоматично регулиране. С бърза и лесна настройка, която Ви дава обратна връзка за видимостта, за да направите най -добрия си изстрел всеки път.
Няма нужда да отгатвате разстоянието до Вашата цел. Този мерник я изчислява автоматично. | Задайте прицелни точки, за да можете бързо да намерите правилното разстояние. | Бърза настройка на мерника, за най-лесната настройка досега. | Автоматично създава сбор от прицелни точки до приблизителното максимално разстояние за Вашия лък въз основа на скоростта на стрелата, дължината на теглене и диаметъра на стрелата. | Лесно включване, лесно сваляне. Ако пътувате с лъка си, ще харесате функцията за бързо отделяне. | Едногодишният живот на батерията означава повече време за лов и повече увереност във Вашия изстрел. |

МИКРОНАСТРОЙКИ |
AUTOMATIC PIN STACK |
БЪРЗО ОТДЕЛЯНЕ |

ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ПРОФИЛИ ЗА СТРЕЛИ |
LASER LOCATE ™ ФУНКЦИЯ |
ДВОЦВЕТНИ LED ПРИЦЕЛНИ ТОЧКИ |
LASER RANGE FINDER |
ДИНАМИЧНО НИВО |
FLIGHT APEX |
XTRA DISTANCE РЕЖИМ |
SILENT TRIGGER |
ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 9,2 ”x 5,0” x 3,7 ”(233,8 x 127,2 x 94,7 мм) (включва устройство и стойка) |
| Батерия | 2 ААА батерии (включени) |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Живот на батерията | До 1 година |
| Размери на дисплея | 1,00 "W x 0,42" H (2,5 x 1,1 см); 2.0 "диагонал (5.0 см) |
| Тип на дисплея | видима на слънчева светлина, трансфлективен memory-in-pixel (MIP) |
| Резолюция на дисплея | 160 x 68 пиксела |
| Тегло | 0.51кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Тегло | 0.51кг |
Garmin Xero® A1i PRO мерник за лък – лява ръка 010-01781-51
Подобрете точността си в стрелбата с лък с Garmin Xero® A1i PRO – напълно самостоятелен мерник с лазерен далекомер. Той автоматично изчислява правилната точка за прицелване на разстояния до 100 ярда, така че да се съсредоточите върху изстрела.
Ключови Предимства
- Автоматично измерване и прицелване — Незабавно измерва разстояние от 20 до 100 ярда и показва точната точка за прицелване.
- Персонализируеми пинове — Изберете от 1 до 5 пина с регулируема яркост и размер.
- Издръжлив и водоустойчив — Проектиран да издържа на атмосферни влияния с водоустойчив корпус.
- Модел за лява ръка — Специално проектиран за леви стрелци.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Обхват на измерване | 20–100 ярда |
| Точност | ±0.5 ярда |
| Яркост на пиновете | Регулируема |
| Брой пинове | 1–5 |
| Батерия | CR123A (включена) |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Ориентация | Лява ръка |
Какво има в кутията
- Мерник Xero A1i PRO (лява ръка)
- Батерия CR123A
- Монтажен комплект
- Ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















