- Garmin

ПРИКЛЮЧЕНИЯТА ВИ ОЧАКВАТ
vívofit jr. 3 не е просто фитнес тракер за деца. Това е интерактивно изживяване, при което активността на детето Ви отключва вълнуващи Disney Princess или Marvel Avengers приключения.
Този издръжлив фитнес тракер е водоустойчив - идеален за приключенията на Вашето дете. | Героите не се нуждаят от зарядни устройства. Тази лесна за подмяна батерия издържа до 1 година. | Вашето дете ще бъде готово за всеки повод с цветен дисплей и множество опции за изглед на часа. | Родителите могат да използват приложението1, за да управляват домакинската работа и да награждават малкия си пътешественик по света. | Какви нови места ще изследва детето Ви? Играта отключва Marvel Avengers или Disney Princess приключения, игри и икони. | Проследявайте крачки, сън и ежедневна активност2. Всичко това е като на магия. |

АКТИВНОСТТА ОТКЛЮЧВА ПРИКЛЮЧЕНИЯ |
ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА |
СЪБИРАНЕ НА СКЪПОЦЕННИ КАМЪНИ |
ФИТНЕС КАРТА |

ВРЕМЕВИ АКТИВНОСТИ |
ЦВЕТЕН ЕКРАН |
ICE (В СПЕШЕН СЛУЧАЙ) УИДЖЕТ |

МОНИТОРИНГ НА АКТИВНОСТТА |
ЗАДАЧИ И НАГРАДИ |
ПРИЯТЕЛСКИ НАПОМНЯНИЯ |
ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА ЗА КРАЧКИ |
БЪДЕТЕ АКТИВНИ ЗАЕДНО |
ДЕТСКИ РЕЖИМ |

1 Изисква приложението Garmin Jr., заредено на съвместим смартфон на родител, сдвоен с vívofit jr. 3.
2 Точност на проследяване на активността.
Смарт устройството не е включено.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | Регулируемата каишка пасва на 130-175 мм (4+ години) |
| Размери | Регулируемата каишка пасва на 130-175 мм (4+ години) |
| Размери на дисплея | 14.11 x 14.11 мм |
| Размери на дисплея | 14.11 x 14.11 мм |
| Тегло | 25 гр. |
| Тип на дисплея | Видим на слънчева светлина, трансфлективна 64-цветен memory-in-pixel (MIP) |
| Тип на дисплея | Видим на слънчева светлина, трансфлективна 64-цветен memory-in-pixel (MIP) |
| Резолюция на дисплея | 112 x 112 пиксела |
| Резолюция на дисплея | 112 x 112 пиксела |
| Живот на батерията | До 1 година (1 x CR2025, сменяема) |
| Живот на батерията | До 1 година (1 x CR2025, сменяема) |
| Воден рейтинг | 5 ATM |
| Воден рейтинг | 5 ATM |
| Памет | 7 времеви активности, 14 дни данни за проследяване на активността |
| Памет | 7 времеви активности, 14 дни данни за проследяване на активността |
| Материал на каишката | Силикон |
| Час / дата | Да |
| Цветен екран | Да |
| Аларма | Да |
| Час / дата | Да |
| Таймер | Да |
| Аларма | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Акселерометър | Да |
| Свързаност | Bluetooth® |
| Хронометър | Да |
| Акселерометър | Да |
| Свързаност | Bluetooth® |
| Смартфон съвместимост | iPhone®, Android™ |
| Смартфон съвместимост | iPhone®, Android™ |
| Отброяване на крачките | Да |
| Изминато разстояние | Да |
| Отброяване на крачките | Да |
| 60-минутна цел за активност | Да |
| Домашни задължения | Да |
| Награди (монети) | Да |
| Таймерите за задачи (2, 5, 10, 15, 20 и 30 минути) | Да |
| Сигнали за напомняне | Да |
| Toe-to-Toe™ предизвикателства | Да |
| Изминато разстояние | Да |
| Материал на каишката | силикон |
| Цветен екран | Да |
| Toe-to-Toe™ предизвикателства | Да |
| 60-минутна цел за активност | Да |
| Домашни задължения | Да |
| Награди (монети) | Да |
| Таймерите за задачи (2, 5, 10, 15, 20 и 30 минути) | Да |
| Сигнали за напомняне | Да |
| Тегло | 0.03кг |
Garmin vívofit® jr. 3 - Marvel Black Panther | Детски Фитнес Гривница със Забавни Предизвикателства
Вдъхновете детето си да бъде активно с Garmin vívofit jr. 3 Marvel Black Panther Edition! Създадена за малки супергерои, тази гривница комбинира забавление и мотивация с приключения в стил Marvel, помагайки на децата да развиват здравословни навици.
Основни Предимства:
- Мисии с Marvel Тематика – Децата изпълняват задачи, за да отключват приключения с Черния Пантер!
- Родителски Контролирани Награди – Задавайте цели (стъпки, задачи) и възнаграждавайте успехи през Garmin Jr.™ приложението.
- 1-Годишен Живот на Батерията – Няма нужда от често зареждане (батерия CR1632).
- Устойчива и Водоустойчива – 5 ATM (подходяща за плуване и игри).
- Проследяване на Сън и Стъпки – Насърчава балансиран денонощен режим.
Технически Характеристики:
- Батерия: 1 година (CR1632, сменяема)
- Водоустойчивост: 5 ATM
- Съвместимост: iOS & Android (Garmin Jr.™ app)
- Гривна: Хипоалергенен силикон (подходяща за китки 13–17 см)
Подарете на детето си силата на Ваканда с гривница, която превръща движението в приключение!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















