- Garmin

Безплатна Доставка


Достъпен специализиран ветрови инструмент
- Херметичен монохромен LCD дисплей с подсветка с покритие против замъгляване
- Големи черни цифри на бял избираем цветен фон за висок контраст и четливост при всякакво осветление
- 2 полета за данни и дигитална роза на ветровете едновременно показващи данни за истинския и вимпелния вятър, пилот за управление, скорост на лодката и още
- Показва скоростите на истинския и вимпелния вятър и ъглите на вятъра, истинската посока на вятъра, скоростта на лодката, SOG(Speed Over Ground) - скороста спрямо морското дъно, VMG (Velocity Made Good – скоростта през водата при курс директно срещу посоката на вятъра или встрани от нея, в ъглови градуса), истинския курс, COG(Course Over Ground) – посоката на движение спрямо морското дъно и курсов ъгъл на вятъра по-малък от 90 градуса
Лесно е да видите нужните Ви данни
Ако притежавате от 6 до 12 метрова ветроходна лодка, тогава нашия GNX Wind морски инструмент ще бъде чудесен избор, за да Ви достави надеждните данни, които са Ви нежни, за взимане на отговорни решения.
GNX Wind притежава ярък стъклен херметичен монохромен LCD дисплей с подсветка и избор цвета на подсветката. GNX Wind обменя данни през NMEA 2000 мрежата. Едновременно се явяват 2 полета с данни и дигитална роза на ветровете, като на дисплея се показват данните за истинския и вимпелния вятър, пилот за управлението, скоростта на лодката и още. Нискоенергийната консумация от 350 mW през деня (без подсветка) и 400 mW нощем (при средно ниво на подсветка) го прави перфектен за ветроходни яхти. Можете да конфигурирате настройките на екрана, така че да отговаря на Вашето предпочитание. Конфигурирането включва избор от повече от 15 важни морски параметъра за вятър, скорост и навигация. Инсталира се лесно, или наравно с повърхността или плосък монтаж. Инструмента GNX Wind се свързва безжично с quatix GPS морски часовник, за да доведе данните за вятъра до китката Ви.
Включва се също във ветроходния пакет GNX Wired.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 110 x 115 x 30 mm |
| Консумация на енергия | 0.35 W (дневна); 0.4 W (нощна) |
| Размери на дисплея | 83 x 60 mm; 101.6 mm диагонал |
| Температурен диапазон | от -15° до 70°C |
| Тип на дисплея | Standard LCD, монохромен |
| Други характеристики | Безопасно разстояние до компас |
| Други характеристики | Безопасно разстояние до компас: 209 mm Автоматично включване: Да Потребителски профили: Да |
| Тегло | 230 g |
| Опции за монтаж | Наравно с повърхността и върху повърхността |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Тегло | 230.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 2.5" |
| Резолюция на дисплея | 128x160 |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Не |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | Не |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 0 |
| Свързаност | NMEA 2000 |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Не |
| Тип монтаж | С конзола, За вграждане |
| Тегло | 230.00кг |
Garmin GNX Wind морски инструмент 010-01142-30
Получавайте точни данни за вятъра с един поглед с Garmin GNX Wind — компактен морски инструмент, който показва истинската и привидната скорост и ъгъл на вятъра. Дисплеят с висок контраст и четливост на слънчева светлина гарантира ясна видимост при всякакви условия, което го прави незаменим инструмент за сериозни моряци.
Ключови Предимства
- Ясни данни за вятъра — Показва истинска и привидна скорост и ъгъл на вятъра с лесни за четене графики.
- Четлив на слънце дисплей — Екранът с висок контраст осигурява видимост дори при пряка слънчева светлина.
- Свързаност NMEA 2000 — Безпроблемна интеграция със съществуващата ви морска мрежа за споделяне на данни.
- Компактен дизайн — Опции за монтаж в панел или с конзола за гъвкаво инсталиране.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 2.5" |
| Резолюция на дисплея | 128x160 |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Свързаност | NMEA 2000 |
| Тип монтаж | За вграждане или с конзола |
Какво има в кутията
- Garmin GNX Wind инструмент
- Монтажна конзола и хардуер
- NMEA 2000 кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












