- Garmin

СЛЕДЕТЕ ИГРАТА СИ
Прикрепете този тънък GPS голф далекомер към джоба или чантата си за голф, за да видите разстояния до грийна с един поглед на повече от 42,000 игрища по целия свят - за до 30 часа с едно зареждане.
Монтирайте го навсякъде, където Ви е необходимо, като използвате вградения клип. | Вероятно няма да играете всички 42,000+ предварително заредени игрища, но е хубаво да имате опции. | Режим Big Numbers означава, че няма да присвивате очи, за да видите точните измервания. | Състезавайте се, сравнявайте и се свързвайте с приложението Garmin Golf ™ на Вашия съвместим смартфон. | Сдвоени с CT10, ще бъдете изумени колко точно това нещо проследява Вашите изстрели. | Играйте повече с до 30 часа живот на батерията. |

42,000+ ИГРИЩА |
GREEN VIEW |

ТОЧНИ ИЗМЕРВАНИЯ |
РЕЖИМ ЗА ГОЛЕМИ ЧИСЛА |
GARMIN GOLF ПРИЛОЖЕНИЕ |
ДИГИТАЛНА КАРТА С РЕЗУЛТАТИ |
СТИКОВЕ |
ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА |
ВОДОУСТОЙЧИВОСТ |

| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 1.8″ x 2.0″ x 0.5″ (45.8 x 51.3 x 12.4 мм) |
| Размери | 1.8″ x 2.0″ x 0.5″ (45.8 x 51.3 x 12.4 мм) |
| Размери на дисплея | 0.9″ x 0.9″ (23 x 23 мм) |
| Размери на дисплея | 0.9″ x 0.9″ (23 x 23 мм) |
| Тегло | 25.1 гр. |
| Тип на дисплея | Видим на слънчева светлина, висока резолюция, монохромен |
| Тип на дисплея | Видим на слънчева светлина, висока резолюция, монохромен |
| Резолюция на дисплея | 175 x 175 пиксела |
| Резолюция на дисплея | 175 x 175 пиксела |
| Живот на батерията | До 30 часа (GPS режим) |
| Живот на батерията | До 30 часа (GPS режим) |
| Батерия | Вградена презареждаема литиево-йонна |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Предварително заредени 41 000 игрища по целия свят | Да |
| Свързаност | Bluetooth® Smart |
| Свързаност | Bluetooth® Smart |
| Смартфон съвместимост | Да |
| Смартфон съвместимост | Да |
| Разстояние до предната, средната и задната част на грийна | Да |
| Разстояние до layups/doglegs | Да |
| Разстояние на изстрела | Да |
| Дигитална карта за отбелязване на точките | Да |
| Green View с ръчно позициониране на флага | Да |
| Разстояние до предната, средната и задната част на грийна | Да |
| Разстояние до layups/doglegs | Да |
| Разстояние на изстрела | Да |
| Дигитална карта за отбелязване на точките | Да |
| Green View с ръчно позициониране на флага | Да |
| Предварително заредени 41 000 игрища по целия свят | Да |
| Батерия | Вградена презареждаема литиево-йонна |
| Тегло | 0.03кг |
Garmin Approach® G12 – Вашият Идеален Голф Съветник
Подобрете играта си с Garmin Approach® G12 – компактен и мощен GPS устройство за голф, което ви помага да вземате по-интелигентни решения на игрището. Независимо дали сте начинаещ или опитен играч, G12 предоставя точни разстояния до гринове, препятствия и завои, така че да играете с увереност.
Основни Предимства:
- Точност: Получавайте точни разстояния до предната, средната и задната част на грина за над 42,000 предварително заредени игрища по света.
- Лек и Преносим: Закачете го на колана, чантата или шапката си за лесен достъп без допълнително натоварване.
- Дълъг Живот на Батерията: До 30 часа непрекъсната работа с едно зареждане – идеално за няколко игри.
- Предупреждение за Препятствия: Бързо идентифицирайте бункери, водни препятствия и завои, за да избегнете скъпи грешки.
- Лесен за Използване: Без сложни настройки – просто го включете и е готово.
Технически Спецификации:
- Дисплей: Висока резолюция, четим на слънце
- Батерия: До 30 часа работа
- Водоустойчивост: IPX7
- Предварително заредени игрища: Над 42,000 по света
- Размери: 48 x 48 x 15 мм
Защо да изберете Garmin Approach® G12? Това е идеалното съчетание от точност, удобство и издръжливост – помага ви да подобрите резултатите си и да се наслаждавате на играта още повече. Поръчайте вашия днес!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















