- Garmin

Безплатна Доставка


GHS 11i позволява да управлявате напълно VHF 210i или 215i от отдалечено място. Няма сложни елементи, с елементарен дизайн е, с мека клавиатура, 2" екран и кабел, който се разстяга от 30 cm до близо 1.5 m.
Бутона за силата на звука е с въртене и натискане. Избирането на канали 16/9 става със специален бутон, предназначен само за това. Всички бутони са подобни на тези на самото VHF радио.
В допълнение, GHS 11i е с микрофон, който може да се ползва като интерком, когато го свържете с говорител.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 6.9 x 15.4 x 4.0 cm |
| Дължина на кабела | От 30 cm до 1.5 m при разтягане |
| Температурен диапазон | от -15ºC до 70ºC |
| Други характеристики | Безопасно разстояние от компас |
| Други характеристики | Безопасно разстояние от компас: 66 cm Дисплей: Backlit LCD Вграден микрофон: Да 16/9 или 16+ канален бутон: Да Езици: Английски, Френски, Италиански, Немски и Испански |
| Тегло | 0.3 kg |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Тегло | 0.30кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Резолюция на дисплея | Няма дисплей |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Свързаност | Не |
| Тегло | 0.30кг |
Garmin GHS 11i VHF слушалка 010-01759-01
Останете свързани и в контрол на водата с Garmin GHS 11i VHF слушалка. Този здрав, водоустойчив дистанционен микрофон осигурява пълна функционалност на VHF радио от всяка точка на вашия кораб, с вграден високоговорител и микрофон за ясна комуникация.
Ключови Предимства
- Пълен VHF контрол — Управлявайте дистанционно съвместимото си Garmin VHF радио с всички основни функции под ръка.
- Здрава и водоустойчива — Проектирана за тежки морски условия с водоустойчивост IPX7.
- Лесен монтаж — Просто включване и готовност към VHF радио чрез стандартен RJ-45 кабел.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Свързаност | RJ-45 |
| Дисплей | Няма дисплей |
| Вграден GPS | Не |
| Сензорен екран | Не |
Какво има в кутията
- Garmin GHS 11i VHF слушалка
- Монтажна скоба
- RJ-45 кабел
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





