- AMD

Цена
€58 38 / 114 18 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 4 cores 8 threads |
| Честота, GHz | Base Clock: 3.80 GHz, Max Boost Clock: Up to 4.00 GHz |
| Кеш, MB | L1 Cache: 256KB, L2 Cache: 2MB, L3 Cache: 4MB |
| Графичен ускорител | - |
| Охладител | yes |
| Сокет | AM4 |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Сокет | AMD AM4 |
| Ядра (брой) | 4 |
| Нишки (count) | 8 |
| Базова честота (GHz) | 3.8 |
| Турбо честота (GHz) | 4.0 |
| TDP (W) | 65 |
| Вградена графика | Не |
| L3 кеш (MB) | 6 |
| Технология на производство | 7 nm |
| Поддръжка на памет | DDR4 |
| Максимална скорост на памет (MHz) | 3200 |
| PCIe версия | PCIe 3.0 |
| Отключен множител | Да |
| Включен охладител | Да |
| Тегло | 0.40кг |
Процесор AMD Ryzen 3 4100 – 4 ядра, 8 нишки, AM4
Отключете плавно ежедневно изчисление и леки игри с процесора AMD Ryzen 3 4100. Базиран на доказаната платформа AM4, този 4-ядрен, 8-нишков процесор осигурява бърза многозадачност и надеждна производителност за домашни и офис задачи.
Ключови Предимства
- 4 ядра / 8 нишки — Ефективна многозадачност за продуктивност и забавление.
- 3.8 GHz базова / 4.0 GHz Boost — Бърза реакция за ежедневни приложения.
- 65W TDP — Ниска консумация на енергия, лесен за охлаждане.
- AM4 сокет — Широка съвместимост с достъпни дънни платки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сокет | AM4 |
| Ядра | 4 |
| Нишки | 8 |
| Базова честота | 3.8 GHz |
| Турбо честота | 4.0 GHz |
| TDP | 65 W |
| L3 кеш | 6 MB |
| Вградена графика | Не |
| Поддръжка на памет | DDR4 |
| PCIe версия | PCIe 3.0 |
Какво има в кутията
- Процесор AMD Ryzen 3 4100
- Охладител Wraith Stealth
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





