- OMEGA

Цена
€2 20 / 4 30 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
http://www.omega.com.tw
Part number / Product code
27PC43BK
Model
P12 27PC43BK
Type
Wired/USB
Sensors
Optical
Movement resolution
800 dpi
Wireless
-
Buttons
3
Battery
-
System requirements
-
Color
Black
Other
-
Weight
-
Dimensions
-
Warranty
12 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Model | P12 27PC43BK |
| Vendor_url | http://www.omega.com.tw |
| Sensors | Optical |
| Type | Wired/USB |
| Movement Resolution | 800 dpi |
| Buttons | 3 |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
| Mnfr Part # | 27PC43BK |
| Part number / Product code | 27PC43BK |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 1000 DPI |
| Брой бутони (count) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 90 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | 0 |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мишка OMEGA P12 27PC43BK USB – Надеждна прецизност за всеки ден
Насладете се на плавно и точно управление на курсора с мишката OMEGA P12, оборудвана с оптичен сензор 1000 DPI. Ергономичният дизайн и кабелната USB връзка я правят надежден избор за офис работа, домашно ползване или сърфиране.
Ключови Предимства
- Оптичен сензор 1000 DPI — Осигурява прецизно проследяване върху повечето повърхности за бърза навигация.
- Кабелна USB връзка — Plug-and-play без нужда от батерии или сдвояване.
- Ергономичен дизайн — Удобна форма за продължителна употреба, подходяща за дясна и лява ръка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 1000 DPI |
| Брой бутони | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Тегло | 90 g |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
Какво има в кутията
- Мишка OMEGA P12
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





