- A4TECH

Цена
€3 66 / 7 16 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
http://www.a4tech.com/
Part number / Product code
-
Model
BW-9 OPT/U-SHAP/WHEEL
Type
USB
Sensors
Optical
Movement resolution
-
Wireless
-
Buttons
5
Battery
-
System requirements
Windows 95, 98, Me, NT 4.0, 2000 and XP, Mac OS 8.5 ~ 9.X , Available in USB
Color
Silver
Other
-
Weight
-
Warranty
12 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Model | BW-9 OPT/U-SHAP/WHEEL |
| Vendor_url | http://www.a4tech.com/ |
| Sensors | Optical |
| Type | USB |
| Buttons | 5 |
| System requirements | Windows 95, 98, Me, NT 4.0, 2000 and XP, Mac OS 8.5 ~ 9.X , Available in USB |
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 2000 |
| Брой бутони (count) | 3 |
| Цвят | Сребрист |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Честота на отчитане (Hz) | 125 |
| Тегло (g) | 120 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мишка A4Tech BW-9 – Оптична, Сребриста
Насладете се на надеждна производителност с оптичната мишка A4Tech BW-9. Ергономичният дизайн осигурява удобен захват, а прецизният оптичен сензор гарантира гладко проследяване върху различни повърхности. Сребристият цвят придава елегантен завършек на вашето работно място.
Ключови Предимства
- Оптична прецизност — Точно проследяване за ежедневни задачи.
- Удобна форма — Проектирана за дясна ръка с ергономичен захват.
- Издръжлива конструкция — Качеството на A4Tech гарантира дълъг живот.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| Брой бутони | 3 |
| Цвят | Сребрист |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Тегло | 120 g |
Какво има в кутията
- Мишка A4Tech BW-9
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





