  • : MAKKI-CADDY-95-LS
  • : Адаптери
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Interface
SATA(ODD)-SATA3(HDD)
Dimensions
129 x 128 x 9.5 mm
Other
Height9.5mm
HDD support:2.5-inch notebook hard drive/SSD - must be 7mm height
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Dimensionsmm129 x 128 x 9.5
InterfaceSATA(ODD)-SATA3(HDD)
Тегло0.03кг
Надградете хранилището на вашия лаптоп с адаптер OTHER LAPTOP CADDY 9.5MM (SKU: MAKKI-CADDY-95-LS)
Увеличавайте капацитета на вашия лаптоп лесно с адаптера OTHER LAPTOP CADDY 9.5MM. Създаден за безпроблемна съвместимост, този адаптер ви позволява да замените оптичния си диск с допълнителен HDD или SSD, предоставяйки скорост и пространство за работа, игри или мултимедия.
Основни предимства:
  • Лесна инсталация – Не се изискват технически познания; подходящ за повечето 9.5mm лаптоп оптични дискове.
  • Универсална съвместимост – Работи с широк спектър лаптопи и модели.
Технически спецификации: