- A4TECH

Цена
€5 10 / 9 97 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.a4tech.com/
Type
In-Ear
Frequency
20 - 20 000 Hz
Cable length (mm)
tt1 x 3.5 mm jack
Warranty
12 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.a4tech.com/ |
| Type | In-Ear |
| Cable length (mm) | 1 x 3.5 mm jack |
| Cable length (mm) | tt1 x 3.5 mm jack |
| Warranty | 12 Months |
| Frequency | 20 - 20 000 Hz |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | На ухо |
| Тип на връзката | Кабелни (3.5mm) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Сребрист |
| Предназначение | Музика/Разговори |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 10 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 |
| Bluetooth версия | Не |
| Защита от вода/пот | Не |
| Тегло | 0.00кг |
A4Tech MK-770 Earphone Metallic
Насладете се на чист звук и надеждна комуникация с металните слушалки A4Tech MK-770. Проектирани за ежедневна употреба, те предлагат удобно прилягане и вграден микрофон за разговори без използване на ръце.
Ключови Предимства
- Метален дизайн — Устойчив и стилен метален завършек.
- Вграден микрофон — Удобен за гласови разговори и онлайн срещи.
- Комфортно носене — Леки слушалки тип "на ухо" за продължителна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | На ухо |
| Тип на връзката | Кабелни (3.5mm) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Сребрист |
| Предназначение | Музика/Разговори |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
Какво има в кутията
- Слушалки A4Tech MK-770
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





