- DISNEY

Цена
€3 18 / 6 22 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.cirkuitplanet.com
Part number / Product code
DSY HP720
Model
HEADPHONE CARS
Type
In-ear
Interface
3.5 stereo
Frequency
Frequency response: 18Hz - 28 KHz • Impedance 40 ohm
Cable length (mm)
1 m cable
Color
CARS
Warranty
12 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Mnfr Part # | DSY HP720 |
| Vendor_url | https://www.cirkuitplanet.com |
| Model | HEADPHONE CARS |
| Part number / Product code | DSY HP720 |
| Type | In-Ear |
| Color | CARS |
| Cable length (mm) | 1 m cable |
| Warranty | 12 Months |
| Interface | 3.5 stereo |
| Frequency | Frequency response: 18Hz - 28 KHz • Impedance 40 ohm |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | На ухо |
| Тип на връзката | Кабелни (3.5mm) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Червен/Черен |
| Предназначение | За музика |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 30 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Bluetooth версия | Не |
| Защита от вода/пот | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Слушалки Disney Cars – Забавление и безопасност за деца
Позволете на вашето дете да се наслаждава на любимите си песни и истории с тези официално лицензирани слушалки Disney Cars. Специално проектирани за деца, те разполагат с вграден ограничител на силата на звука, който предпазва малките уши, като същевременно осигуряват ясен звук и удобно прилягане.
Ключови Предимства
- Безопасен звук за деца — Максималната сила на звука е ограничена до 85dB за защита на слуха.
- Забавен дизайн Disney Cars — Цветни графики на Lightning McQueen, които децата обичат.
- Регулируеми и леки — Мека лента за глава и тампони за уши за комфорт през целия ден.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | На ухо |
| Тип на връзката | Кабелни (3.5mm) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Червен/Черен |
| Предназначение | За музика |
| Размер на драйвера (mm) | 30 mm |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
Какво има в кутията
- Слушалки Disney Cars
- Аудио кабел 3.5mm
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





