- ADATA

Цена
€71 57 / 139 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Ултра преносимият външен твърд диск Adata HV620S ви осигурява до 4TB пространство за съхранение на вашите важни файлове.
Той има ултра тънки форми и красив корпус със семпъл и елегантен дизайн, които ви гарантират, че ще съхранявате файловете си със стил и удобство, независимо къде ви отведе натовареният ви работен ден.Този твърд диск работи чрез стабилна и бърза USB 3.2 връзка и е съвместим с повечето устройства на пазара.Adata HV620S има интелигентен дизайн, който ще ви помогне да подобрите производителността си като същевременно с това намалява изискванията за физическо пространство.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 1 024 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Цвят | White |
| Други | Subtle and modern appearance; LED indicator shows transfer status; Scratch resistant surface; Dimensions: 121 x 81 x 21 mm, 201 g |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 1000 |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Скорост на четене (MB/s) | 120 |
| Скорост на запис (MB/s) | 120 |
| Изисква външно захранване | Не |
| Хардуерно шифроване | Не |
| Удароустойчивост/водоустойчивост | Без |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.25кг |
Твърд диск Adata HV620S 1TB – Бял
Съхранявайте до 1TB снимки, видеа и документи с елегантния преносим твърд диск Adata HV620S. Интерфейсът USB 3.2 Gen 1 осигурява бърз трансфер на данни до 5Gbps, а тънкият бял дизайн лесно се побира в чантата ви.
Ключови Предимства
- Голям капацитет 1TB — Достатъчно място за вашата растяща дигитална библиотека.
- USB 3.2 Gen 1 — Прехвърляйте файлове до 5Gbps, съвместим с USB 2.0.
- Преносим и лек — Тънък форм фактор 2.5", идеален за преносимо съхранение.
- Plug-and-Play — Не изисква външно захранване; захранва се чрез USB.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Тип на диска | HDD |
| Цвят | Бял |
| Изисква външно захранване | Не |
Какво има в кутията
- Твърд диск Adata HV620S 1TB
- USB 3.0 кабел
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





