- ADATA

Цена
€75 96 / 148 56 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Adata HD710 Pro e висококачествен външен твърд диск, който отговаря на множество стандартни за издръжливост.
Той отговаря на IP68 стандартите за прахоустойчивост и водоустойчивост и отговаря на военния стандарт за удароустойчивост с трислойна защитна конструкция.С капацитет до 4TB, този невероятен външен твърд диск е вашият съюзник, когато искате да сте спокойни, че вашето важно съдържание се съхранява сигурно, независимо дали носите твърдия диск със себе си, когато се гмуркате, карате колело, тичате или практикувате любимия си спорт.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 1 024 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Цвят | Yellow |
| Други | Military-grade plus for drops from 1.5m; Beyond IPX8 (2m for 60 minutes in water); IP6X total dust-tight protection; Durable triple-layered construction; Shock vibration sensing technology; Neat cable management; Dimensions: 133.3 x 98.5 x 21.5 mm, 270 g |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 1000 |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Скорост на четене (MB/s) | 140 |
| Скорост на запис (MB/s) | 450 MB/s |
| Изисква външно захранване | Не |
| Хардуерно шифроване | Не |
| Удароустойчивост/водоустойчивост | Удароустойчивост/водоустойчивост |
| Цвят | Жълт |
| Тегло | 0.30кг |
ADATA HD710P 1TB Жълт – Издръжлив преносим външен твърд диск
Създаден за живот в движение, ADATA HD710P предлага военна степен на защита срещу удар, прах и вода (IP68), така че данните ви да са в безопасност навсякъде. С капацитет от 1TB и интерфейс USB 3.2 Gen 1, той е идеалният спътник за архивиране, медийни библиотеки и ежедневно прехвърляне на файлове.
Ключови Предимства
- Изключителна издръжливост – Военна устойчивост на удар (MIL-STD-810G 516.6) и IP68 водоустойчивост/прахоустойчивост предпазват от падания, вода и прах.
- Бърз трансфер – Интерфейс USB 3.2 Gen 1 осигурява скорост на четене до 140 MB/s за бърз достъп до файлове.
- Ярък жълт дизайн – Жълтият силиконов корпус улеснява откриването и осигурява допълнителен захват.
- Plug and Play – Не изисква софтуер; работи с Windows, Mac и игрови конзоли веднага след разопаковане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 1 TB |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Скорост на четене | До 140 MB/s |
| Изисква външно захранване | Не |
| Хардуерно шифроване | Не |
| Удароустойчивост/водоустойчивост | И двете |
| Цвят | Жълт |
Какво има в кутията
- ADATA HD710P 1TB външен твърд диск
- USB 3.0 кабел (USB-A към Micro-B)
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







